Vremenske prilike u 2019-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
2l tricavih. Valjda ce biti neceg do NG, a kako je krenulo da se sve gasi cim nam pridje i posle NG je diskutabilno.
 
Da li Kimi može da se javi ovde i kaže svima nama ima li nade za kišu za sledeću nedelju ili bar u neko skorije vreme. Da li se nešto dešava u atmosferi da bi moglo da nam donese neku ozbiljniju kišu.
 
Gledao sam dugorocnu prognozu, izgleda da necemo ove godine imati snega. Bice dosta suncanih i dosta kisovitih dana, dnevne temperature ce biti 10 stepeni a nocne najvise -10
 
Gledao sam dugorocnu prognozu, izgleda da necemo ove godine imati snega. Bice dosta suncanih i dosta kisovitih dana, dnevne temperature ce biti 10 stepeni a nocne najvise -10

Kako mislis "dosta kisovitih dana", kad ovog meseca sigurno nece biti kise.A za decembar bice minusi i pre ce biti snega nego kise.
 
Kod nas najavljuju za cetvrtak i petak opet kisu. U decembru ce isto biti nesto kise ali kolko sam video dosta su najavili za januar i februar
 
Kod nas najavljuju za cetvrtak i petak opet kisu. U decembru ce isto biti nesto kise ali kolko sam video dosta su najavili za januar i februar
To si u pravu za cetvrtak i petak sto se tice kise,sad sam pogledao.Ali za januar i februar to ni mala deca ne veruju u takve bajke.Niko ne zna kakvo ce nas vreme zadesiti za 10dana, sve je to pod znakom ???
 
U nedelju najavljen prvi mraz, a u ponedeljak neka (kao ) jaca kisa, bar da padne bar za oranje kolko treba, atari u juznom banatu pusti ko da je neka apokalipsa
 
prognoza za 2.12 susnezica sa kisom i ide u minus. Za ove koji imaju svinjokolje 29.11 taman da se kobasice ne pokvare.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh