Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sneg pojacava opet, T=oko 0'c

Arkadije, imas pravo... Jutros totalno nerealna scena, prelazim autoput sa Novog Beograda ka starom delu i sa ove NovoBeogradske strane veje (sipa) sneg, a preko pljusti kisa... I dodjem na posao, sve kolege su sa ove strane grade sem mene i da nisam uslikao/snimio kakvo je stanje tamo mislili bi da ih za'ebavam :)
 
Napadalo dosta snega ali se skoro sav otopio. Nadam se da ce tako i nastaviti. Nismo imali mnogo snega ove godine ali nekako mrsko i kad pomislim na njega.
Valjda ce u narednih par dana zima da istera svoje da nas ne zeza posle u aprilu, da dokusuri i ratarske kultura i ono malo voca sto prezivi ovaj nalet sada.
 
Mraz, sneg, kao da danas počinje zima, a ne proleće
9a3818d511990908c14245eba60da419.jpg
579728c9cac5fa4d2b700f9de873220e.jpg
 
Ovom ledenom talasu se ne vidi kraj. To sve duboko zalazi u april, kraja nema. Nadam se da grese, ali tesko.
 
Provejava po koja pahulja, oko nule trenutno, a ima ga oko santimetar po kolima,travi,krovu...

- - - - - - - - - -

Oko podneva počeo sneg opet da pada jako i krupan...

 
Eto kolega, tražio si sneg od mene i od Gruje, dobio si ga :osmeh:

Hvala momci, hvaaalaa... Divni ste zaista:ppozdrav:

Znam da se velika vecina nece sloziti sa mnom, ali je bas divno napolju i idilicno sa ovolikim pahuljama :)

Bilo bi jos lepse da se i ne topi, al' boze moj. Ovde je ceo dan oko nule i pada sneg sa manjim prekidima... Gore na severu ga ima i 10ak cm i mislim da nije izaslo iz minusa danas. A za nocas se najavljuje da i u BG-u padne 5-10cm i tako do petka sa snegom :)
 
Ma lepota bre....sneg za mladenac. Voce krenulo,sve lepse od lepseg. U januaru prizeljkivali lepo vreme zato sto ne volimo zimu,a sad u martu prizeljkujemo sneg i mrazeve...
 
Napolju idila.Ljudi ionako nema a po ovakvom vremenu tek.
Nema ni vrabaca po olucima da vršljaju.Pada sitan onaj sibirski bez vetra.
Rana setva pripada istoriji.
Ovo ce biti sezona za pamćenje.Prigrevica trenutno sneg ko u januaru temp -0.5.
 
Sejacemo u maju po svoj prilici.
Sto kaze Bora Corba "zajebali Rusi klimu, 'mesto leta salju zimu".
 
Ma samo neka pada bolje i sada nego kao prosle godine,ali da mi je videti onu mecku Gordanu tacno bi joj nogu polomio koji ku..ac je izlazila napolje!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh