Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iznad mitrovice provala oblaka...

- - - - - - - - - -

Ова киша не посустаје уопште....сунце му жарко пољубим, пада ди нетреба...уЧалми пало било свега 2л пре пар дана и то у селу, неки делови атара нису добили ништа...ваљало би да и тамо малко падне...
 
I kod mene juče oko pola tri biom jedan dobar pljusak od pola sata. I kasnije oko 18h je bio jedan mali pljusak od jedno 10min. Ali ni blizu ovom prvom. Najava je za danas opet da pada. Videćemo koliko će biti. I tako sve do srede.
 
Monsunski pljusak u Kragujevcu. Da i ja napisem da ovako nesto nisam doziveo. Bas cu da pitam koliko je litara palo i za koje vreme.
 
Iznad mitrovice provala oblaka...

- - - - - - - - - -

Ова киша не посустаје уопште....сунце му жарко пољубим, пада ди нетреба...уЧалми пало било свега 2л пре пар дана и то у селу, неки делови атара нису добили ништа...ваљало би да и тамо малко падне...

Bas tako, u Mitrovici provala oblaka, Lacarak koja kap, a u Calmi ni kapi... inace bio sam 2 dana u Calmi, hteo da se javim ali nisam imao vremena, uvek u nekoj guzvi... Pozdrav
 
Bas tako, u Mitrovici provala oblaka, Lacarak koja kap, a u Calmi ni kapi... inace bio sam 2 dana u Calmi, hteo da se javim ali nisam imao vremena, uvek u nekoj guzvi... Pozdrav
Za ova 2 dana sto si bio a nisi prijavio ima da se razracunamo. :osmeh:

Danas oko pola 12 od Golubinaca do Rume zestoka provala, jedva sam vozio auto 50km/h.
 
Jbm ti kisu vise ala se spustila prava monsunska sto neko rece i jos pride led taman malinu da dotuce,jos ja izasao da pokrijem neko seneo onako mangupski u sorcu pokisao i smrzao sam se kao p...a zavukao se pod najlon ali dzabe hladan vetar i pod najlonom brije.
 
Pljusti punom parom...za 15min 30l. i dalje puni....
Grmi sa vase strane bez prestanka. Pratim na radaru i ne verujem kako nas ponovo zaobidje i ova kisa. I onaj prosli put kad je Vrbas dobio 50l je granica bila autoput. I sada isto.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh