Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Какав ли ће фебруар бити, хоће ли овако топао као и јануар.
 
Do pre pola sata bila magla, nije se videlo na 50ak metara niz ulicu... Sad :cool: izaslo napokon, ali od planiranih 12'c danas nece biti ni blizu! Sada samo 4'c...
 
Од суботе лагано захлађење е сад хоће ли температуре падати и фебруар показати право лице - видећемо.
 
I ovde je jutros bilo slabog mraza dok nije :cool: izaslo malo vislje :) Trenutno je oko 10'c, bice divan dan danas...
 
Nema tu divnog dana,za poljoprivredu katastrofalni dan(i)...Za vlasnike kafica-basta da.
 
E Pele, ne znam kako je tu, ali ovde kod mene su juce orali na par mesta ceo dan... Sve mi deluje ok po njivama... I psenica i repica... Znam da bi trebalo da to sve bude zatrpano pod snegom, ali bar nema jakih mrazeva (jos uvek). A to za kafiće si upravu... Od 09h ne mozes vise ući... Svi su ceo dan na "pauzi" :ppozdrav:
 
Vala, živa istina. U baštama kafića nema mesta igla da padne, pogotovo ovde po Beogradu.:osmeh:

Sreća pa od petka ide normalnije, razumnije vreme koje svakako priliči dobu godine. Biće i kiše i snega, ali i snežnog pokrivača, normalno kako gde kao i uvek. Moglo bi biti i jakih mrazeva, jer se prilično hladan vazduh sa severoistoka mota tu tako u našoj okolini.
 
Počinje vetar koji je za danas najavljen i to ozbiljne jačine.
Jutros je palo i par milimetara kiše, a možda bude i ozbiljnija količina ako se prenese iz komšiluka (CG). Za tamo su najavljene poprilično velike padavine.
Još uvek je toplo kao i prethodnih dana. T= 11°C
 
Danas kao i juče oko +15'c, malo vetra ali ništa strašno... Oko 11 sa oblakom naišlo malo kiše i to je to... Videćemo kako će izgledati večeras i sutra :)
 
Priblizavaju se neki opblaci sa zapada od pravca HR. Valjalo bi da padne 10-15 litara da ratopi vestak.
 
U Hr kod Kozarske Dubice bas natapa ...evo gledam vec 2.5 sata crveni oblak se ne pomera!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh