Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Taj rumunski sajt i Rain alarm se nesto ne slazu...kod nas OPET ni kapi..e j.. ti godinu ovakvu

Auh, sad sam baš uporedio i stvarno ima odstupanja. Po rumunskom radaru moje njive nisu dobile ni kapi, a po rain alarmu je tamo bilo bar isto ako ne i više kiše nego u selu (kod mene u dvorištu 8.5l). Mada slutim da je rumunski precizniji jer se tako pokazalo u nekim ranijim kišama, a i po rain alarmu je Stari Vrbas takođe dobio kišu a vi vrbašani kažete da nije... Sutra ću baš otići do mojih njiva da vidim pa ću znati koji je radar precizniji.
 
Фина киша у Митруљи...зовем село да питам јел тамо пада...требало би и тамо да пада, на радару се види да је фронт поприлично широк, дошла са истока, румунска.....
 
Celih 6 litara, bolje nego ništa...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
A tek kod nas, namestilo se lepo, pa prekid oblacnosti pa nastavak ka Srbobranu i Nadalju. U selu i malom delu atara od 1-3L, a u 90% atara 0.
 
Ja ovo ne mogu da verujem koji veliki bag kod ovih sa vremenskim prognozama,trenutno kaze 100% da pada kisa a ono napolje mrk 0lit, ovi lazu i vise od Vucica preterali ga danas skroz.:haha:
 
Fear, Kris... vidite da je i rain pogresio kod Vrbasa u odnosu na rumunski... A kod Vrsca je obrnuto. Po rain-u nista u Vrscu, a po rumunskom Vrsac dobio 7-10L... A eto Maxa kaze 0.
 
F.E.A.R.@Hteo sam samo da vidim i ja kod mene to o čemu divanite.:ppozdrav:

Mozes pogledati i sad da ne snimam slike ..mrzi me.Pogledaj Rumunski tamo su oblaci daleko ispod Vrbasa prosli( Juzno) a na Rainu ispade da nas je zahvatio crveni deo.A nije ni kap pala. Rain alarm je mozda napravio gresku od 10 km

Eto i mcbaycow kaze da moze i drugacije. Mene ubi u pojam najavljene padavine za vikend.Jednom je stajalo i 35 litara u prognozi a ono nuletina ko kuca.Pola mi u suvom posejano
 
Ovde trenutno jedna velika k......a cabe silne prognoze sateliti harpovi i druga sranja kada nemoze da se pogodi vreme ni za naredni pet minuta
 
F.E.A.R.@Da ali kod mene pendžeri gledaju iz sobe ka severu i tačno se videlo da pada i severno od mene,a i na rainu je pokazivao tako...Možda je posle zatajio Rain kad je stigo do vas...:ppozdrav:

Za taj rumunski i neznam ja pratim na Rainu samo,ako neko može link bar da okači...:ppozdrav:
 
Ja ovo ne mogu da verujem koji veliki bag kod ovih sa vremenskim prognozama,trenutno kaze 100% da pada kisa a ono napolje mrk 0lit, ovi lazu i vise od Vucica preterali ga danas skroz.:haha:
Ne vredi Maxo! Danas sam prelistao i izguglao skoro sve vremenske prognoze za nas reon na usranom netu.
Skoro su svi najavljivali pljuskove i zajebali se do bola u prognozama.
Pukli smo mi opet, par kapi smo samo dobili, ni prasinu nije pokupila.
Kimi druze, ima li sanse i sutra da nam nailazi neki oblak u ovom delu? Ako ga nema za sutra, kad mislis da postoji neka druga sansa za padavine ovde?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh