Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na rain alarmu kao neki oblaci putuju prema Prigrevici al to ce ispariti 1/1.
Jutros 5 u plusu prohladno.
 
Kod mene nije bilo jutros mraza...jest prohladno i evo poceli oblaci da se navlace al bolje i to nego mraz....najzalije mi bi bilo ponikle lucerke
 
Ma vidim da se formira, samo 'nas kako je kad si zedan i sanjas vodu a oko tebe tece voda i tebi fali samo malo da se napijes.
 
Овај од горе баш потпалио рерну са дрвеним угљом, јер да је користио камени који ума већу калоријску вредност било би топлије..

Значи тек од сутра кишица у најави...треба нам ко кеба, јер су жита бар код мене у Чалми катастрофа...
 
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=04&dd=18&nav_category=12&nav_id=1251484

Beograd -- RHMZ upozorio je da se večeras, tokom noći i sutra pre podne u Srbiji očekuju obilne padavine, u većini krajeva oko 20 mm, lokalno i više od 30 mm kiše.

U brdsko-planinskim predelima sutra i u četvrtak formiranje manjeg snežnog pokrivača, a na planinama iznad 800 m visine od 10 do 30 cm snega. Vlažan sneg padaće ponegde i u nizim predelima.
I na području Beograda u višim delovima grada sutra i u četvrtak vlažan sneg.

U Srbiji će sutra biti oblačno i hladno sa kišom, ponegde sa susnežicom i vlažnim snegom i u nižim predelima.U brdsko-planinskim predelima sa snegom uz stvaranje sneznog pokrivača.

...

[h=1]Marić: Moguća izlivanja Kolubare i Zapadne Morave[/h]http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=04&dd=18&nav_category=12&nav_id=1251532
 
Poslednja izmena:
Danas bas toplo uz malo vetra 18 stepeni. Ni da se nasluti to zahladnjenje koje najavljuju. Valjda ce biti blaze od ocekivanog, mada vidim negde produzili mrazeve i do ponedeljka.
 
Taman se namestili oblaci od Subotice zagrmelo dva puta i onda ko po naredjenju dunu vetar ko manit jbo mu pas m...,a taman me obradovalo kad sam cuo da je zagrmelo reko evo i nas pogleda Bog sad kad padne ima da nas potopi kad oni ni kapljica.::jako_besan::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh