Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jutros veoma jaka kiša, znači nenormalne padavine od oko 02h pa do 07h. Sad se izvedrilo i upeklo, gori i nebo i zemlja, kao u pretis loncu, vlaga, užasno vrijeme. Savršeni uslovi za formiranje nekog belaja danas poslepodne kao što Kimi gore reče.
 
Kod nas jutros jedva 2l. Trenutno sija sunce.

Ako ništa drugo, bar da omekša koru na onih presejanih 6 redova kukuruza. :osmeh:
 
Bilo je napeto kao kisobran, sve pohvale za protivgradnu ekipu.
Grujo, bio je sou ovde, pa je otislo ka tebi.

Послато са HTC Desire 825 уз помоћ Тапатока
 
Kud bas sad da nas ispali kisa, presejavani kukuruz (6 redi) bas sad izlazi a kora je jaca nego kad je redovno posejani nicao. Inace sad popodne nas promasio oblak za nekih desetak km.
ee419206fd17b4c7fbba531fe0615026.jpg


Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Kimi ima li sanse da nas u Pomoravlju zaobidje kisa u ponedeljak I utorak ?? Trebao bih da zavrsim sa prskanjem.
 
Seva za sve pare severno od mene.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Kud bas sad da nas ispali kisa, presejavani kukuruz (6 redi) bas sad izlazi a kora je jaca nego kad je redovno posejani nicao. Inace sad popodne nas promasio oblak za nekih desetak km.

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
Segedinac i Jaroš pokiso momački,hteo moju pšenicu da prskam ali padala je nenormalno poslepodne...:ppozdrav:
 
Kod nas dva tri pljuska ništa posebno sve ukupno oko 4 litre,burazer mi kaže putovao je danas kroz Osijek morao je zaustaviti auto koliko je jaka kiša padala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh