Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
4 stepena i pada bez prestanka ne znam ni ja koliko vec dugo.Preterala je al ko ce nama ugoditi.Na visim brdima sneg.
 
Kimi, kakva je situacija za istocnu Srbiju..? Da li ce i nas da zakaci mraz u ponedeljak i utorak...? Ili ce da bude malo blaze... ? Al ima sanse da se izvucemo...?
 
Kod nas je napadalo 35l i jos pada. Boga mi za zito je ovo babaroga,posle ovakve kise sve ispod 5t psenice po k.j smatracu porazavajucim rezultatom.
 
Od subote uvece pada i skoro pa i ne staje,drugar mi javlja da je preslo 60 litara,a vec je zemlja i pre kise bila puna vlage,tako da je ovo preko plafona,kap koja je prelila casu.

- - - - - - - - - -

Kod nas je napadalo 35l i jos pada. Boga mi za zito je ovo babaroga,posle ovakve kise sve ispod 5t psenice po k.j smatracu porazavajucim rezultatom.
Polako sa tim prinosima,ima jos dosta do zetve a najavljuju krasno vreme.Psenici je sad najpotrebnije sunce da bi imao taj prinos a prognoza kaze da ce bici potegni a malo mi ga i povuci:osmeh:
 
Sneg!!! Celo dragacevo je pod snegom...

- - - - - - - - - -

Kimi sta se ocekuje tokom noci?
 
Jel merio neko u mojoj okolini koliko je juce i danas palo? U svakom slucaju smo daleko od tih 40 litara koje spominju u sremu, a i ona prosla kisa nas je obisla.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh