Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vreme idealno da mi polegne pšenica, šta moš, valjda će pomoći ovim prolećnim kulturama mada nešto to meni mrljavo što se tiče padavina.
 
Kod mene samo duva vetar i to jak, kise ni kapi da padne vec evo skoro mesec dana, i kod mene neki presejavaju.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Код мене већ 8 сати без престанка а задња 3 сата јачег интензитета. Ово је довољно али неће бити вишак да настави овако цели дан.☔☔☔

Послато са Tab2A7-10F
 
Presejavanje zbog nedostatka vlage ili....
Kod nas upravo pada kao luda i poceo vetar kao lud:osmeh:
Zbog nedostatka vlage, uglavnom je repa a ima i deteline, kuruza,soje koji su plice sejali. Sve krenulo pa stalo. Nema kise sve suvo kao barut. A ovi sajtovi i aplikacije za vreme su golo sran.e. Svi pokazuju da pada kisa i grmi i seva i potop je po njima a ono ćorak.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Solidno smo prosli sa kisom ovog puta..Lepo ce crni zemlja od natopljavanja a kukuruz se zeleni ko gora
 
Pre nekih 7-8 dana kada je dosta mesta dobilo kisu, Kragujevac ni kapi. Seme mi stoji vec 15ak dana u suvom tako da je ovde svaka kap zlatna. Nadam se da ova natapajuca kisa, koja jos uvek pada, nece da prestane bar do sutra uvece, kako au i najavili :)
Pa onda javili 4-5 dana sunca i opet kisu. Idealno :)

- - - - - - - - - -

Pre nekih 7-8 dana kada je dosta mesta dobilo kisu, Kragujevac ni kapi. Seme mi stoji vec 15ak dana u suvom tako da je ovde svaka kap zlatna. Nadam se da ova natapajuca kisa, koja jos uvek pada, nece da prestane bar do sutra uvece, kako au i najavili :)
Pa onda javili 4-5 dana sunca i opet kisu. Idealno :)
 
Ovde je prestala (pre nego što je i počela) pre oko sat vremena....
Al' zato je počeo da duuuuvvaaaaa 'ladan vitar, taman da prosuši...:haha:
Plakao bih, al' ne mogu...:kisa:
 
Zrenjanin jutros krenula da rominja a onda bas pojacala i sada rosi i dalje. Vetar u pojacanju.

Nada poslednja umire.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh