Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E u Vrscu tuce vetrina 100km/h vec danima,mada da njega nije bilo ko zna kad bi usli u njive. On je onih 50 litara isfenirao za dva dana
 
Pada celu noc natapajuca. Nadao sam se ako preskoci, da ce moci da se udje u njivu za dva dana, a posle ovog sada, cekace se poduze.
 
gledao sam prognozu,danas prepodne slaba kisica,pa do subote nista, a subota 10 litara i onda narednih 5-6 dana suvo
 
Litraže iz ove ture.... javiće se i moj komšo sa svojom, ali evo zvaničnih:

Screenshot_3.png
 
Okolina Sida 11 litara. Nek neko potvrdi ovih 4.3iz S. Mitrovice

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Kod mene krenula sinoc oko 1,posle padala u par navrata.Trebao danas da idem da nosim klipove u silos na analizu vlage,ali cu izgleda da preskocim.Kako sam procitao nije bila najavljena za juzni Banat,ali nas do sada nije ni jedna mimoisla.
 
Evo izveštaja: vetar potpuno stao oko pola šest. Znam sigurno jer sam rano ustao. Palo ukupno 15 litara kiše. Sad je prestala i ona da rominja.

Kao i uvek, puno hvala komšo za podatke i izveštaj :bravo:Mama kaže 17,9mm Novo Selo po mojoj stanici.

Živnuli malo značajnije i vodostaji.

Ovih 3-6M/S koliko trenutno dostiže istočnjak dođu kao kamilica :osmeh: (Ne)sreća pa ti eto jačanja istog već od sutra ujutru i prepodne....
 
Košavska situacija, što znači po pravilu da u Knjaževcu preovlađuju uticaji iz Vlaške Nizije dolinom Timoka. Vreme je oblačno, tmurno uz nisku oblačnost.

Kiša iz konketnije oblačnosti je moguća u petak popodne ili u subotu (do 10-ak litara max).:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh