Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kimi,javi se,pojavi se :osmeh:
Pricaj nam sta nas ocekuje u narednom periodu...
Izdrzi nas jos jedno mesec dana,pa posle mozes da odmoris tamo negde do februara :osmeh:
 
Nema nam ga Kimi, izgleda nece da nas "obraduje" losim vremenom :-D Ako se obistini prognoza koju najavljuju bice bukvalno ko sto rece jedan kolega ko je posejao, posejao je. Po accuweather nema da sastavi 3-4 dana bez kise do polovine novembra, mada oni cesto grese na periodu duzem od 6-7 dana nadam se da je I ovog puta tako. Da li je moguce da imamo ovoliku kisu zbog ovih uragana u severnoj Americi ? Po satelitu sve padavine nam dolaze sa zapada.
 
Sto tehnika i nauka vise napreduje preciznost prognoze pada.Ej pa ne mogu da verujem.Razne prognoze sam gledao.Najavljivale su od 12 do 19 litara.Palo je od 50 do 58 u mom delu za koji sam pratio.Znaci dan pred padavine.
Zalosno bre to rade.
 
meni i nije tako zbog setve vise mi zbog soje koja je do pre kise bila zelena, a evo sada zrela, ali mokra plus jos u dolini u kojoj zna lezati voda... ako ovako nastavi bice pirinac a ne soja.
 
Ma nebrini nista ,ima kod nas lik koji skoro pod redovno vrse u decembar,januar, samo da je misevi ne diraju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh