Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Paore moj dragi :ppozdrav:

Da komšo, po svemu sudeći poslednji dan sa 30. Doduše, i vikend će nastaviti da bude topliji od proseka, sutra do 28,29, prekosutra do 26. Od ponedeljka već blize 20-ici.

Komšo moj iz Stubla, sanduče ti je puno :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Kimi, kakva je situacija kod mene?
Treba u naredna tri, cetiri dana pocev od danas da skidam soju pa da znam kako mogu da planiram.
 
Osvanulo umereno oblačno jutro, temperatura 21 stepen, između 7 i 8 sati, slab pljusak iz "vedra neba" možda minut, dva, čisto da pokupi prašinu i nakvasi beton i zeza narod...
 
Hehe, hvala ljudi :osmeh:

Evo karte ukupnih padavina do utorka uveče po GFS-u:

GFSOPIT06_78_18.png


- - - - - - - - - -

Kimi, kakva je situacija kod mene?
Treba u naredna tri, cetiri dana pocev od danas da skidam soju pa da znam kako mogu da planiram.

Mare, ostatak dana će proteći suv, uz promenjivo oblačno vreme. Sutra prvi deo dana lep, popodne razvoj oblaka a predveče će sigurno biti i pljuskova u okolini. U ponedeljak dosta nestabilno, sa kišom i pljuskovima sa grmljavinom. Kišno će nastavati i utorak do sredine dana ili popodnevnih sati.
 
Hvala Kimi na odgovoru. Danas je bilo oblacno i povremeno se pojavljivale kapljice kise.
Taman sutra pre podne onda da zavrsim sa skidanjem soje.
 
Uh, kad pre taj kukuruz završiste :osmeh: U mom kraju berba tek u oktobru :osmeh:

Slobo, već večeras ili noćaš, u vidu lokalnih pljuskova. U ponedeljak bi pojava tih pljuskova bila još češća i intenzivnija.

Kreću razvoji na jugozapadu zemlje, širi se to dalje dakle na sever.

- - - - - - - - - -

Nezaobilazni pogled sa satelita:

14359275_1262848000423845_6594684094226460622_n.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh