Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U jbt mene za slaku obisao taj hao. A niko kisu javljao nije ni jedan sajt. Trebao sutra suncokret da skidam nista od toga

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Cujem da je u Plavnoj bilo leda. Jel cuo neko nesto ?
Kod nas bio dobar pljusak i tek po koje zrnce leda na samom raju atara prema Bacu. Uhvatila nas kisa u setvi repice bas na tom delu.
 
Овако нешто не памтим!

509eee66694213087b5bc12c00867bbb.jpg
Zbog ovoga mi nismo imali stuju .
 
Za mene pravo iznenađenje ovo u delovima Vojvodine, atmosfera jeste bila nestabilna ali nije se davala baš izrazita energija da bi došlo do ovakvih razvoja. Dakle, potcenili su modeli to, biće orjentisali se previše na kalendar :svinja:

Ponovo se uvelo nešto za Banat, ponovo iz pravca Rumunije u utorak uveče ili noć na sredu.

Promena nakon 17,18-og se jasno drži i gotovo potpuno je sigurna.

- - - - - - - - - -

@ Kimi, ako moze neka prognoza za moj kraj. Posto treba da skidam kukuruz.

Stabilno narednih dana, promena ide dakle kasnije prema kraju ove druge dekade.
 
Malopre je počela kiša u Apatinu, a pre toga je bilo baš toplo. :kisa:
 
Pao mrak u sred bela dana, grmi kao da sam na vezbi artireljirskog puka. Vetar duva u pi.du mat...nu. Sta ce da ispadne od svega toga sam bog zna.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Aktivira se polako po Vojvodini očekivano, biće i danas pljuskova i grmljavine.

Elem, ako ste se nekad pitali kako izgleda meteogram za mesto koje je na udaru tajfuna, kao što će biti delovi Kine noćas i sutra... to izgleda ovako::sjasi:

Screen_shot_2016_09_13_at_1_45_23_PM.png

Haha, godisnje padavine za jedna dan..... meni maticeva lucerka nikla, danas gledao, ako joj doda jos u subotu malo vlage bice ::torta::...
 
Jedino je KIMI pogodio za nedelju i danas.Svaka čast.
Kod nas pada ko blesava.Sreća pa sam doneo detelinu danas,zahvaljujući Kimiju:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh