Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kimi ima li stabilizacije vremena?, valjalo bi kositi detelinu.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Kod mene 52 litra od podneva do sada. Uglavnom je silazila sa planine preko Ugljareva pa na Banju i onda uz Moravu prema komšiji Kimiju. Po mojoj proceni, mislim da je kod njega odavno prebacila stotku. Grmelo je za sve pare.
 
Poslednja izmena:
Kod mene u roku od pola sata ako se nije istreslo preko 100 litara, onda nije ni padala :haha:
Sreca proslo bez grada. Dosta zita je povaljano. Oluja nevidjena. U cijeloj 2014 nije bila ko danas.
 
Ne verovatno Zorane i Kimi kod mene nije ni pljusnula uopste,a nismo toliko daleko,Jarcujak Kv
 
Da, ni stanica na Beranovcu nije imala ni kapi.

Cudo je ta severoistocna struja oblacnosti. Lepo ja rekoh tamo u petak, ovo je slag na tortu bio.

Zna se od vajkada da je ovo strujanje oblacnosti najopasnije. Sreca pa nije bilo jos toplije, nestabilnije uz vise dinamike u atmosferi inace bi pored ovih silnih crvendaca na radaru koji su se spustali sa planine grad lopatama kupili.

Muke muke po selu, po sred nevremena ljudi kopali prosirivali kanale na nizbrdicama da ne poplavi kuce, dok gromovi tuku kao blesavi. iz tog razloga selo je ostalo i bez struje..

od sutra stabilizacija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh