Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ubi kako greje danas.

Eh, sunce mu, šta znači velika vlaga... u vazduhu nema više od 24 stepena, ali je subjektivka zbog vlage i do 4-5 viša.

Bravo Tomo za sliku, odličan Wall cloud:bravo:

Iz istog oblaka pokušaj i trombe ili tube:

13325686_10153761279211896_787710066293342013_n.jpg
 
Lele Kimi jel to nesto opasno?I kakv je ono visuljak na toj slici da nije pijavica ko u Jagodini sto je bila/
 
По радару опет Црвенка добро кисне. Нема неко из тог краја да се јави да каже колико је добила у последњих 5 дана. У понедељак на ноћ је добро киснула, уторак вече мислим такође, јуче опет и ево сад. Биће да пара на пару иде а киша на кишу.
Овде у синоћном таласу 18л.
 
Dok sam imao moje krave, redovno sam provodio vreme sa njima na otvorenom, mobilni telefon sa kamerom od 2 megapixela na opasaču i samo se čeka povoljno (ne)vreme!!!:kisa:
Evo još jedne, promašilo me za kilometar-dva i ostao sam suv!!!::suncanje::
06_08_10_1737.jpg
 
Još jednom, svaka čast. Drago mi je da si voleo to da uslikaš uvek kada si bio u mogućnosti :osmeh: Imalo bi tu što šta leti da se uslika po atarima, ali dobro , razume se, ode čovek da radi i onda kad se primakne tako nešto gleda samo što pre da pobegne :osmeh:

Biće uskoro pljuskova izgleda i u Podrinju... ovde iz Sovljaka, opština Bogatić se lepo crni tamo ka Bjeljniji
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh