Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E, večeras oko 18h, bila se nameračila sem tako, ali ćorak, opet me za malo promaši ...:osmeh: ... Idemo dalje ...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PS : Hvala Kimi, kiša je nama definitivno potrebna ... :ppozdrav:...
 
Prosto ne mogu da dam ni 0,01% da je moguće da obiđe.

Ako nešto ovakvo ne donese konkretne padavine velikom području,onda je stvarno kraj sveta blizu.

@Đađo

Kuvaće okolna prijepoljska brda "čorbu" već uveliko sutra kasno popodne.Tada su znatno veće šanse nego danas.A utorak donosi još veće šanse,tako da teško da će te ušuškanog u planine omašiti.:osmeh:
 
Ono sto mi se ne svidja je da je za ovaj period neverovatno mnogo ispucala zemlja.Dali smo sjebali strukturu ili je od vetra nemam pojma.
 
Po americkim prognozama do 15 juna ce biti nesto kise a posle toga nastupa izuzetno susan period gde ce par dana vezano biti ekstremno visoke temperature. Nadam se da grese ali poplave su najavili prosle godine jos u januaru.
 
@Kimi kakav ce biti utorak u centru sumadije? mislim jel ce biti lep dan, treba da se radi nesto....:osmeh:

Topao,do 30 stepeni-ali kasno popodne i uveče biće razvoja oblaka koji će doneti pljuskove i grmljavinu u okolini,posebno južnije ka Glediću.

Po Weather2Umbrella padavina nema bar za moj kraj.

To je nemoguće,možda im se nije update-ovala prognoza.

Po americkim prognozama do 15 juna ce biti nesto kise a posle toga nastupa izuzetno susan period gde ce par dana vezano biti ekstremno visoke temperature. Nadam se da grese ali poplave su najavili prosle godine jos u januaru.
i ovo je tačno,mada mi samo nije jasno odakle su to videli jer nijedna naznaka koju ja gledma ne vidi to.Mada i njigova prognoza je kao i svaka,nabadujuća-zimu i proleće su promašili.
 
Po americkim prognozama do 15 juna ce biti nesto kise a posle toga nastupa izuzetno susan period gde ce par dana vezano biti ekstremno visoke temperature. Nadam se da grese ali poplave su najavili prosle godine jos u januaru.

Koje poplave su predvideli u Januaru??? To su gluposti!!! Najavili jednu od najsusnijih godina do sad i sta je bilo posle!!! Sa sigurnoscu od 80% ne znaju ni 3 dana unapred!
Evo do sad od pocetka Aprila u 3-4 navrata pogresili crkvena vrata ne za par metra vec pomesali sa kafanskom!!!
 
Ono što ja znamo vremenskoj prognozi je da se može prognozirati nekad za tri dana u napred, prognoza za pet dana je već vrlo retko tačna, a za više od pet dana je skoro nemoguća, tako su mi rekli pametni ljudi. Sezonske prognoze su nemoguće !
 
@ Kimi
Hoce li biti u mom kraju nekih kisa?
Da li ima mogucnosti za nevreme neko, grad?
 
2nims5u.jpg
 
'ti Sunce kakvo nevreme na Žabljaku u Crnoj Gori trenutno.Prava ona planinska olujčina,nebo na zemlju-mrkli mrak,pljusak i grad a po munjolovcu gađa ko šuntavo.

To je to,nestade struje gore.

Sistem napreduje lagano ka severu,to je tamo najbliže Đađu ali je pitanje hoće li opstati.....ovakve oluje obično ne traju dugo i drže se tih nepristupačnih visokoplaninskih predela.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh