Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Al se napadala, od najavljenih 10 litara palo jedva 3,5 .... bedak
 
Poslednja izmena od urednika:
E ovoga puta nezadovoljstvo je sasvim opravdano.

Evo i ja se uključujem u smešnu procenu modela za danas.Trebalo je tu biti i 10-ak litara lokalno za sever Vojvodine.Teško da je igde palo više od 5-6litara...

Bitno zato da je od sinoć u Slovenskim i Italijanskim alpima i brdima mestimično narokala 100-ka....a ravnicu ko šiša :sjasi::zli::udri:

Nema mi komšije iz Stubla,da javi koliko je kod njega.Uglavnom,baš je preterala,41 litra dovoljno da ponovo leži voda po njivama.

:

Mmile-da,lepo izgleda.Njuši se nešto...ali vidiš,njušilo se i sad za ovaj vikend,delovalo 100%no da će opaliti žestoko...i na kraju sjaši s magarca,kišurima samo u Alpima a takva je jeli bitna kao lanjski sneg :sjasi: Treba pričekati..
 
Svega 4l i cim je stala opet vetar poceo da duva jbm ti ravnicu ko da smo u sahari!
 
Poslednja izmena od urednika:
Sinoc i jutros 21 litar. Bilo i vetra. Struja dosla jutros u pola deset. Pozdrav za komsiju.
Komšo,a u to nisi uračunao onaj popodnevni oko pola 6?Ovde je bilo 8litara,ja zatim još 9,8 i na kraju negde od 00:30h još 22,6litara.Razliku od 10-ak litara sam očekivao,jer su jači oblaci išli sa ove strane Morave.Elem,ja juče napisah da odoše malinjaci u Ivanjici iz ovog oblaka,da se citiram:
Kakav odraz tamo u Ivanjičkim malinjacima....prava superćelija:Odoše maline negde definitivno.
ihaaa.png

Uveličano:

screen-shot-2015-05-15-a.png





Posledice su neizbežne :
bbbbbbb-2.jpg


4.jpg


7.jpg


foto-grad-m-princevac-1-.jpg


sarenik-5.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh