Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene izgledalo na mapi opasno
a6d02c928dd5a1f9a51fe25263723934.jpg


Mala crvena tačka direktno iznad mene, a izgledalo je ovako
22aa3ea83423f17ef1a7e2c7c2d6614e.jpg

Dvorište puno vode...
9f853297d276d4ed188a6d703498b526.jpg

Sad se malo smirilo, ali i dalje pada i grmi... Čekam da stane pa da vidim šta kaže kišomer...
 
Hvala!
Video sam da ide sa jugozapada, ali nisam stigao i tu formaciju da slikam... Šteta...
Da dodam još, palo je 14l, kiša je stala.. Sad će da nikne i ono što je popadala iz sejalice po zemlji.. :) :) :)
 
Jel si imao "grad" Zarkov ... ? kod mene jedno 20 minuta uz pljusak pade pa se rasturi !
 
Poslednja izmena od urednika:
Stvarno su ljudi cudni. Sta sad ocekujete da ce neko bas pogoditi u metar gde ce padati. Rekao je Kimi da ce biti mestimicno pljuskovi i tako i bi. Ostale prognoze nemojte ni gledati.
 
+23, osecaj +22, vlaznost 35%, vetar 3 m/s i trenutno bez padavina, mada su se navukli oblaci i moze se ocekivati da pocne kisa.
 
Sve to stoji ali stoji i da su pre deset godina bolje PROGNOZIRALI nego sada.Znalo se kad Madjari dodju na posao i kazu"Pesta kaze kisa tad i tad"tako uvek bude.Sunce sija ,vreo dan zetve a jedan kombajner Madjar kaze danas mi ne kosimo do noci.Popodne padne takva kisa da kombajni ne uspeju izaci iz njiva.
Sad sto prognoza,savremenih cuda i bodu ko prstom u govno.
 
I nece nas kisa pa to je strasno crni se ko da ce g...padati i onda samo odjednom dune vetar i oduva oblake na drugu stranu!::jako_besan::
 
Sve to stoji ali stoji i da su pre deset godina bolje PROGNOZIRALI nego sada.Znalo se kad Madjari dodju na posao i kazu"Pesta kaze kisa tad i tad"tako uvek bude.Sunce sija ,vreo dan zetve a jedan kombajner Madjar kaze danas mi ne kosimo do noci.Popodne padne takva kisa da kombajni ne uspeju izaci iz njiva.
Sad sto prognoza,savremenih cuda i bodu ko prstom u govno.
Nisu više ni mađari tačni kao nekad. Isto promašivaju kao naši. A možda je i sistem jedan isti...?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh