Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kimi šta da očekujemo posle Đurđica?Nije baš normalna pojava u poslednjih 10 godina.2007 godine se okišalo momački u ovo vreme i nije se više ni osušilo do proleća.
 
Ха-ха баш али данас цео дан у Пазови радили у кратким рукавима, како изгледа и сутра ћемо. Добро је да народ уштеди на скупим дрвима.
 
Zaista neobicno vreme.
Ljudi setaju kratkih rukava po ulici a retko gde dimnjak dimi...
Po dugorocnoj nema naznake ladnijem vremenu...
Al ce nas to kostati u to sam ubedjen.
 
Ja u Vrnjackoj Banji blizu Kimija. Vreme je idealno, a tokom noci velika rosa. Ujutru kao da je kisa padala cele noci, pa ponovo sunce i uzivancija. Kod mene u selu nems ove rose koja bi psenici pomogla da nikne.
 
Ja u Vrnjackoj Banji blizu Kimija. Vreme je idealno, a tokom noci velika rosa. Ujutru kao da je kisa padala cele noci, pa ponovo sunce i uzivancija. Kod mene u selu nems ove rose koja bi psenici pomogla da nikne.

Jel bilo lepo ? :osmeh:

Elem,već zaista predugo traje ovo anticiklonarno i stabilno vreme.Već preko 20 dana nije bilo nikakvih padavina ovde.Dani su mahom bili sunčani i topli,izuzev 3-4 dana oblačna dana.Zlatna jesen što bi se reklo,ali jedino što je na jesen podsećalo su bili jutarnji mrazevi i lišće koje opada :osmeh:

Za očekivati je da će nakon ovakvog dugog i stabilnog perioda naići neka burnija promena vremena,a modeli upravo i idu u tom smeru.
 
vreme-165-2015.png
 
Kimi da li da ocekujemo zahladjenje od vikenda kao sto najavljuju? U planu nam je svinjokolj oko vikenda pa se premisljamo da li da otkazujemo zbog ovog toplog vremena... A i kisa nebi smetala, ima koje zrno zita sto je ostalo na povrsini pa da se aktivira, inace ima lepe vlage u zemlji.
 
Jel bilo lepo ? :osmeh:

Elem,već zaista predugo traje ovo anticiklonarno i stabilno vreme.Već preko 20 dana nije bilo nikakvih padavina ovde.Dani su mahom bili sunčani i topli,izuzev 3-4 dana oblačna dana.Zlatna jesen što bi se reklo,ali jedino što je na jesen podsećalo su bili jutarnji mrazevi i lišće koje opada :osmeh:

Za očekivati je da će nakon ovakvog dugog i stabilnog perioda naići neka burnija promena vremena,a modeli upravo i idu u tom smeru.

@kimi kada moze da se ocekuje kisa sutra u kragujevcu? nesto bih radio da vidim da li ima sanse :osmeh:...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh