Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene 20l a na par mesta u okolini sto sam cuo od 6-15l

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
E tako lepih i obecavajucih oblaka ali samo vec kad su otisli palo malo kise,drugi oblak sto je nailazio odvukla ga struja severnije i koliko vidim ide prema somboru,nadam se da ce neko vec dobiti kisu kad ovde nije pala,za kukuruz mi je svejedno jer je vec zavrsio vegetaciju i kakav je takav je, ali bi dobro dosla za soju da malo nalije
 
Овде потоп сигурно сат времена без стајања...одлична киша само мислим да је закаснила!
 
Пљусчина само такав... ово ће изгледа да добро натопи.
 
Tamis ili nesto drugo,ali stvarno oblaci se raspadaju kako dodju blize nama,evo sad gledam radar,ako se ne pojave neki novi oblaci,nema nista od kise.

Nije Tamis ali nesto drugo jeste u pitanju. Kad kod dolaze oblaci sa zapada, jugozapada u juznom banatu se razdvoje i deo od Bele crkve do Zrenjanina ne dobije kisu. Pratim vec godinama i uvek ista prica tako da se i nisam nadao da ce kod nas danas pasti kisa. Nema nista od nje dok ne dodje sa istoka.
 
Ova je..na kosava sve zivo rastera. Nije ovo prvi put da se sukobljava sa oblacima, jednostavno sve rastura!!! Ni kapi od jucerasnje najave kise.
Dovidjenja sojo, do sledece godine ali u manjoj kolicini!!!
 
Nije Tamis ali nesto drugo jeste u pitanju. Kad kod dolaze oblaci sa zapada, jugozapada u juznom banatu se razdvoje i deo od Bele crkve do Zrenjanina ne dobije kisu. Pratim vec godinama i uvek ista prica tako da se i nisam nadao da ce kod nas danas pasti kisa. Nema nista od nje dok ne dodje sa istoka.
Pogledaj radar.Tamis je odradio svoje.Manje reke a veceg zla nisam video.I ja ovu pojavu pratim godinama.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh