Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledao temu suša 2012,i te godine vec 10 juna je bilo strasno.Mada smo i ranije sejali te godine.
 
U poslednjih sat vremena se fino smrklo i naoblacio,kad bi nas obradovala malo kisa,bar neki 15l/m2 ;p
 
Neka sela iza Vrsackog brega izgleda da su dobila kisu ovog popodneva, isto i neka sela u opstini Plandiste! Bar tako pokazuje Rain alarm. Sto bi znacilo tako blizu a tako daleko!
 
Sitan ali dinamitan oblak me promašio za trunku,jaka grmljavina i tek par kapi kiše.Skoro pa najjači odraz na radaru:






screen-shot-2015-07-20-a.png



danas1.jpg



Drži se zelenilo još uvek veoma dobro:




danas2.jpg



danas3.jpg



danas4.jpg
 
Mene zakacio malo ovaj oblak ispod Pozarevca.Bukvalno par kapi ni prasinu da ugasi ali,hvala bogu i za to.
 
Neka sela iza Vrsackog brega izgleda da su dobila kisu ovog popodneva, isto i neka sela u opstini Plandiste! Bar tako pokazuje Rain alarm. Sto bi znacilo tako blizu a tako daleko!

JA SAm iz Jablanke,oblaci su samo prosli iznad sela,grmelo je sa svih strana ali nista od kise,sve je otislo ka Velikom Gradistu.
 
Ma ako će da padne 4-5litri bolje da nepada, na ovu vrelinu ima samo još da potpari odole useve, jedino noću kad bi pala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh