Vremenske prilike u 2015-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bas se lepo,potpuno izvedrilo svuda.

Vec krece da kuva po bosanskim i crnogorskim planinskim gromadama...mirise da ce Jahorina opet da obeli od grada :osmeh:

Iako modeli nisu optimisticni,verujem da ce se desiti ista stvar kao i juce a to je da ce ti sistemi kako napreduju ka severu da aktiviraju i ravnicu,tj. Vojvodinu kasnije tokom veceri i noci.
 
Ovo je sad bas kao lutrija. Nema ovo godine izgleda snage "tatica sa Atlantika" da pogura kao prošle. Izgleda se previše isforsirao prošle godine.
 
Backa Topola mozda 1 l , Gornja Rogatica selo oko 5 atar mozda i manje...Cujem da je u susednom selu bio potop (Telecka)

Послато са GT-S7500 користећи Тапаток 2
 
Ovo je sad bas kao lutrija. Nema ovo godine izgleda snage "tatica sa Atlantika" da pogura kao prošle. Izgleda se previše isforsirao prošle godine.

Paore moj,ovo je tek predigra juce i danas. :osmeh: Ciklon krece da vrti tek od sutra...

Ukupne padavine u narednih 7 dana,vidi se potop na moru:

ptop.gif
[/IMG]
 
Kimi moj druze sto bi ja voleo da ta kisa padne nemas pojma i tebi jedinom verujem, ostale sajtove cu pobrisati. Ako ti kazes da je velika verovatnoca da padne onda imam cemu da se nadam :ppozdrav:
 
Pisao sam sinoć da je kod nas pala kiša, ali danas sam video da je tek polovina mojih njiva dobila nešto malo kiše (ispod 10l), dok druga polovina (deo atara prema Vrbasu) nije uopšte dobila kišu. Prema Vrbasu se praše lenije samo tako, dok je bliže selu bilo i malo sugradice (po neki list na kukuruzu je rasparan). Najviše kiše je dobio deo atara na severu (Kipovo) 21l, bliže selu 10-12l a istočni deo ništa iako se po radarskom snimku to nije moglo zaključiti. Očigledno je da ta radarska slika RHMZ-a nije baš najpreciznija...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh