Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dosli smo sinoc iz pravca Subotice preko Siriga pa pravac Novi Sad-Zrenjanin-Farkazdin-Idvor-Kovacica-Padina ako nekom bude pomoglo bilo je prohodno,kazem preko noci do jutra do 6:30.
 
Kod nas oko O stepeni ide na nize.Snega oko 25cm,putevi zamrzli pa zapadao sneg i sve je to tako lepo utabano.Severac duva odmah boli glava kad se setas po napolju.Nasi putari uradili su sve sto su mogli ali nije vredelo cak su i rizlu bez soli bacili na put ali nije odolelo.Za sada nema saobracajki doduse prodje jedan auto na sat i po jedan bus svaki dva sata.
 
Kakva je to Niva koja treba da se zagreva grejalicom da upali??? Ja UAZ-a i Nivu palim na koji god hoces minus a oni prekriveni snegom...

Danas kod mene ovakva situacija... Snega oko 20cm mozda malo manje.. Ali zato ima smetova i po 1m na nekim mestima....

122914103742.jpg
 
Nocas mozda i nece, al' ce zato 1.01. u ranim jutarnjim satima sigurno traziti. Kazu i do -20 kod nas pred svitanje. Bilo je davno kad je bilo -18 u trajanju od nekoliko dana, cini mi se 2000 i 6-te.
 
Imam je 10 god .. znam sta sve moze i kako pali zimi .. kad se zagreje , na pola kluca pali ali mi se ne ulaze vise u nju .. trenutno je samo za ciscenje puta i dovlacenje kukuruza zimi kad je sve zavejano ..ocistio 1.5km puta sa raonikom digao smetove pola metra
 
Izvinjavam se doslo je do greske hteo sam kopirati prognozu, ali nesto nece

- - - - - - - - - -

Kod mene minus 17 sutra a za novu godinu bice oko minus18-19, a onda za vikend plus 1... Vreme ludo
 
Visina snijega oko 20ak cm , što nije bio razlog da večeras ne pustim brazdu malo , išlo bi dobro da nisu kopirni točkovi gušili , sutra ih skidam i nastavljam dalje , , nema prepreka svako , radi svoj posao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh