Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Isto je kod mene u Sinoševiću. Grad i vetar su mi odneli krov, skinule žita, kukuruze.... Što nije odnela poplava sad je otišlo. ::lose::

Ja sreca, nisam imao problema sa jakim vetrom, sto se tice zgrada sve je ok... Danas sam prosao kroz atar, imam kukuruza kojem je vetar skroz iskidao list, a imam kukuruza kojeg grad skoro da nije pipnuo...
 
Ja sreca, nisam imao problema sa jakim vetrom, sto se tice zgrada sve je ok... Danas sam prosao kroz atar, imam kukuruza kojem je vetar skroz iskidao list, a imam kukuruza kojeg grad skoro da nije pipnuo...

Čujem da su neki ljudi koji su na bregu, na višem terenu ostali skroz bez krovova. Ja imam dosta štete na krovu od senjaka. A čujem da opet pada kiša tu. Loše je prošao i Metlić, Nakučani. Ne znam kakva je situacija u Bojiću?
Uteha mi je da mi je većina kukuruza u drugom selu, gde ja padao manji grad, nešto kratko.
Utešio sam se baš.
 
Čujem da su neki ljudi koji su na bregu, na višem terenu ostali skroz bez krovova. Ja imam dosta štete na krovu od senjaka. A čujem da opet pada kiša tu. Loše je prošao i Metlić, Nakučani. Ne znam kakva je situacija u Bojiću?
Uteha mi je da mi je većina kukuruza u drugom selu, gde ja padao manji grad, nešto kratko.
Utešio sam se baš.

Mom kumu je odnelo krov sa obe kuce... A Bojic je isto jako lose prosao.
 
U toku noći grmelo i pljuštalo,sada igra Sunca i oblaka i vrlo prijatno.

Vikend stabilan,a onda u ponedeljak ponovo moguć razvoj superćelije iznad centralnog dela zemlje.Uslovi za to idealni,jaka uzlazna strujanja i velika razlika u temperaturi na malom prostoru (Kod nas do 32,u Hrvatskoj i Sloveniji tek 15-16°C).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh