Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Maloprije nas je pogodilo jako nevrijeme sa gradom i ekstremno jakom kišom, onakvo nešto u životu nisam vidio. Šteta na kukuruzu je povelika, list mu je iscijepan ali je stablo čitavo pa se nadam da će se nešto oporaviti, najviše mi je žao zemlje jer je voda sve odnijela što je špartano zajedno da djubrivom. Biće slika na temi Kukuruz 2014.
 
Kakvo nevreme oko mene sa svih strana pa to je da se najezis....seva,grmi sad poceo i neki jak vetar...strasno..A iz jedan oblak su takva praznjenja da kad se spusti munja ,,drzi,,je 2-3sekunde.
 
Sastavilo se nebo sa zemljom,kisa lije kako nikad nisam video.Pred mrak ispaljeno pet raketa,sklonili smo sva auta u garaze.Ono sto sam mogao da vidim u daljini u pravcu Leskovca ne sluti na dobro.Jel ko cuo sta na vestima ima li nevremena,grada.
 
Kragujevac:udri:http://www.smedia.rs/vesti/vesti/vest/313639/press-Proglasena-vanredna-situacija-u-Kragujevcu.html
10256960_10202174727431011_7216956493840114869_n.jpg
 
Juce nas je grad pomlatio. Mogao je i danas komotno posto posle jucerasnje stete nebi jmao cemu naskoditi. Inace danas standardna provala oblaka sa ogromnjm kolicinama vodurine a sada greje sunce:kisa:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh