Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
U Gospođincima pljuščina posle 17h a grmljavina strašno!!! ...sad se smirilo
 
Kod mene bilo nešto minimalno kiše predhodnu noć a danas neki i radili u polju , tast bio pre neki dan da uzore neku njivu kaže da je izoravo suvu zemlju , toliko o padavinama kod nas , malo Vam i zavidim na kiši :kisa:
 
Било данас пљускова на таласе опет фино натопило, мало леда, мало сунца. Чујем опет јављају кишу следећих дана. Ех..
 
Kod mene juče poslepodne i tokom noći palo 22,5 lit a na drugom kraju sela svega nekoliko litara. Uz kišu bilo je i leda sliku ću kasnije ubaciti.
 
Kod mene vrijeme karastrofa".Umjesto da grizu komarci, i koza se pliči na suncu ako nemas kabinu na traktoru,Lozi se vatra i gleda kako propada i ovo sto je posejano.
 
18,8 litara kod mene u toku noći.Sada izvedrilo,ali bujaju kumulusi opet na planinama.

Gospoda kaže ovako:

20140503062014050117471s.png
 
Evo napokon i malo Sunca,temperatura je 20 stepeni........ali u daljini se ponovo navlace oblaci.
 
Kod nas grad i to 5 minuta,velicina zrna graska i veci...za to kratko vreme palo 20 litara kise kod mene u kisomeru...Dugo nismo imali ovu pojavu,ali red je dosao i na nas,protivrgradna mreza mislim da nije ni reagovala,sramota za drzavu jos hoce da im placamo poreze,dobiju ku...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh