Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Кими, да ли је ово захлађење пролазно или ... Да ли ће бити још топлих дана?

Biće svakako,još je rano da krenu one prave kasnojesenje temperature.Ovo je samo prolazno izraženo zahlađenje.Mada po prognozama u narednih 8-9 dana teško da će temperature iznad 20°C.

E nek su konačno svi delovi zemlje došli na svoje što se tiče padavine !Sada su lepo zaliveni konačno i južni i jugoistočni delovi zemlje.

U petak i subotu ujutru posebno u centralnim i južnim krajevima mraz,temperature između 0 i -3,lokalno i do -5°C !

U BG pada slaba do umerena kiša.

Kod mene u Novom Selu je oko 14h bilo žestoke kiše,a vidim da i sada pada dobro.Dosta kiše je palo tamo.
 
Juče i tokom noći palo 40lit. a danas pomalo, a sad opet pada lepo. Inače danas su Sofija i njene kćeri i navodno kakav danas bude dan tako će preovlađivati narednih 40 dana, kažu stariji ljudi, će vidimo.
 
Bogu Hvala,branje je u subotu zavrseno,ima jos jedna i po prikolica da se skine!Ali ostaju drugi poslovi,to kad se malo ovremeni...Dobro je za zemlju da pada,one pukotine treba popuniti,treba zemlja malo da omeksa,da se otpusti da bi se lakse uzoralo!
 
Kod mene danas oko 12 litara do pre sat vremena kada sam prolazio i pogledao u kisomer!S obzirom da pada i dalje ocekujem da padne barem 20-ak do jutra...
 
Sjajne količine u čitavoj zemlji !

U BG i dalje slaba do umerena kiša,čini se da bi mogla danima ovako.

Slabljenje padavina sutra sredinom dana.

Inače,u sredu su mogući pljuskovi kiše,sugradice,grada pa i susnežice i to uglavnom južno od Beograda!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh