Vremenske prilike u 2013 godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prerasce kukuruz spartanje ko nije do sad ospartao!

@kimi: kad idu sledece kise za istocni banat? Poz
 
Spustio se pljusak kao da nikada nije padala.Jedno 15-ak min.Sada je prestala a padala je i sijalo sunce.Medljika samo takva.
 
Mladenovac danas dva puta tukao grad, u razmaku od 2 sata potpuno ista putanja.Ovaj danas je bio katastrofalan, led je mogao lopatama da se skuplja!Mene je zakacio u sredu fino, ovaj danas obisao!Naravno, dosta kise ali to je sada u skroz drugom planu...
 
Uh, ja se jedva izvuko sa mojim atarskim kadetom, jos traktorista nije doso, pljusak samo takav
 
Kratkotrajni pljusak i +2 litre...Izgleda da cemo i mi prebaciti 100-ku ovaj mesec,s obzirom da se sutra najavljuje kisa u vecem delu zemlje!
 
Ponovo pljustina sa sitnim ledom od par minuta,...,ja mislim da cemo mi u julu i avgustu ponovo dodolati,ovo kad se ispada nema je vise ni u prici.
 
Au...gledam i ne verujem.Izuzev ponedeljka,utorka i srede ponegde svaki dan se ocekuju padavine,pogotovo sledeci vikend kada mogu biti i obilnije!@Kimi da li gresim ili sam u pravu???Da ne zaboravimo sutra,kazu za moj kraj oko 10-ak litara ce pasti jos!
 
Au...gledam i ne verujem.Izuzev ponedeljka,utorka i srede ponegde svaki dan se ocekuju padavine,pogotovo sledeci vikend kada mogu biti i obilnije!@Kimi da li gresim ili sam u pravu???Da ne zaboravimo sutra,kazu za moj kraj oko 10-ak litara ce pasti jos!

Nisi pogresio,na 6-7 razlicitih sajtova ista slika...kisa,oblacno,pljusak,oblacno,kisa,sunce tek provirilo.opet kisa...koliko precizni mogu biti ali ovakvo i posle prve polovine juna...
 
67126833_metgram.gif
Auuuuuuuu.....
 
Iznad Novog Sada spustio se jedan crni oblak,imam osećaj da je tek iznad zgrade koliko je nisko a seva iz pravca Fruške Gore.Naravno kiša pada,ali to više nije i neka novost
 
Nestabilno,nestabilno i dalje...a zemlja je nakon ove obilne kiše prezasićena vlagom u skoro čitavoj zemlji.

Gadno nevreme u okolini Mladenovca,dosta grada je palo.U okolini Zrenjanina je prijavljen i tornado.

Sutra i dalje nestabilno naravno,ali bi pljuskovi trebali biti baš sutra najizraženiji.

U ponedeljak pljuskovi pretežno u severnim,zapadnim i centralnim krajevima.Utorak se definitivno činio kao suv dan,međutim ni to nije više sigurno.

U sredu predfrontalne nestabilnosti,a onda od četvrtka....

EDIT:Čini mi se da je 1/5 protivgradnih stanica ostala bez raketa do sada...
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh