Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene je oko 13 h pocelo da pada pomesano sneg i kisa a sada jos pada samo kisa.Danas je mladji kiraj uspeo da uzore oko 4,5 kj do kise.
 
kod mene od 10 sati pada kisa i susnezica a u vecernjim satim,a i sneg i vec se bele krovovi,a video sam danas kad sam bio u palanci,da u ataru vade repu i to po snegu i blatu i kamione vuku veliki agrotroni i putevi su katatrofalni i poljski ali i asfaltni na kojima ima puno blata :udri:
dobro je da sam juce zavrsio oranje :ppozdrav:
 
Znate onu pricu: Kada je beli covek,sa komplet radio opremom,otisao kod indijanaca da prati kakva ce zima biti,posmatrajuci njihove aktivnosti.Ulogorio se u jednu kolibu i posmatrao i javljao svojima u bazu.Indijanci ga pitali ko je a on im objasnio da je strucnjak za vremensku prognozu. I tako,on posmatra indijance i javlja svojima da indijanci miruju i da je zima jos daleko.Indijanci posmatraju njega,kako miruje i ne priprema nista za zimu i oni miruju.Tako neko vreme,kada padne veliki sneg i iznenadi sve.On sav ljut otrca kod indijanacazasto su ga zeznuli,kad indijanci jos besniji na njega,zato sto se beli covek sa radiom nije pripremao za zimu ,a oni se opustili misleci da beli covek zna da nece uskoro zima.
 
Ja jos nisam izvadio svu repu...Jel zna neko sta javljaju do kraja nedelje?-ili mozda neki sajt gde moze da se pogleda dugorocna prognoza?
 
Shale je napisao(la):
Ja jos nisam izvadio svu repu...Jel zna neko sta javljaju do kraja nedelje?-ili mozda neki sajt gde moze da se pogleda dugorocna prognoza?
Sta se sekiras... Ja jos nisam ni poceo da je vadim....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh