Vremenske prilike u 2009. godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
i kod mene pljušti kao da nikad nijepadala sutra najverovatnije palim u srbiju da gledam neki kombajn
 
kiraj je napisao(la):
Todore da li si dolazio u Basaid?
juče neplanski prvo išao u novu crnju kod nekog andraša pa onda skoknuo do bašaida
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245532406[/time]_________________________________________________
Matić je napisao(la):
Neka ga pojede rđa Todore.Počela da pljušti sada mogu pošteno da se naspavam ::svaka cast::
ma stipsa nije hteo 50e da spusti još bih ja došao po njega
 
KishRobert je napisao(la):
todor je napisao(la):
juče neplanski prvo išao u novu crnju kod nekog andraša pa onda skoknuo do bašaida
vencel?
ma stipsa nije hteo 50e da spusti još bih ja došao po njega
cini mi se da je ceda u zadnje vreme izgubio kantar.ali je mnogo kulturnije mesto nego kod vencela!
da vencel ali moraš priznati da mu je dobra žena ,da je spustio čeda cenu već bih imao silažni kombajn al jbg
 
od sinoc u 9h pada do sada bez prestanka samo sa povremenim pljuskovima koji se razmenjuju! :D ali nece mo uci u njivu 4 5 dana ! sve u svemu ODLICNA kisa
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245572328[/time]_________________________________________________
oko 70 l po kvadratnom metru je palo do sada :D :D :ppozdrav: :ppozdrav:
 
kombajner je napisao(la):
od sinoc u 9h pada do sada bez prestanka samo sa povremenim pljuskovima koji se razmenjuju! :D ali nece mo uci u njivu 4 5 dana ! sve u svemu ODLICNA kisa
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245572328[/time]_________________________________________________
oko 70 l po kvadratnom metru je palo do sada :D :D :ppozdrav: :ppozdrav:
nećemo mi kombajner ući skoro u njivu jer ovi najavljuju do kraja nedelje kišu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh