Volvo BM814

Ja napokon doneo menjac i predni trap u rezervi za moi volvo
30m0pz4.jpg
2m3my6w.jpg
Ima tu i dosta sitnih delova novih i polovnih
 
jbt imas skoro kompletan traktor u rezervi,samo motor od neceg drugog hauba i kabina,gume felge i eto traktora
 
Ne nego samo za rezervu pa kad ovai stane samo da zamenim posto je taj sto sam dono u ekstra stanju
A imam i felne sa gumama sa zabicama , kabinu, rezervar ,pumpa hidraulicna ,pumpa ,volana ,orbitrol , delova dosta ima
 
mityoo je napisao(la):
Danas sam video jedan volvo se prodaje u temerinu, na glavnoj ulici, u njemu je neki V6 motor ako sam dobro video i limarija mu je prerađivana.....
Da nije od Deutza?
fot0178.jpg
 
Jelte, poznavaoci volvo-a Dali se BM 814 proizvodio i bez prednje vuče?
Našao sam jedan volvo 140ks u oglasima, piše da je bez prednje vuče....
 
cicimoric je napisao(la):
Volvo BM810 je pez prednje vuce i ima 135 ks.
Da.... malo sam brzopleto postavio pitanje, poale kad sam proguglao po netu sve mi je postalo jasno..... ::sramota:: ::sramota::

Naszao sam u oglasima jednog bez prednje vuče za 3500
 
za te novce,vredi ici videti...kod nas ima 814 za 7000,na oko nije uopste los,al' ima dosta sati.
ima merzdana.
 
cicimoric je napisao(la):
Volvo BM810 je pez prednje vuce i ima 135 ks.

KNUT%20SLARTMANN%20(6).jpg

E sa vlasnikom jednog ovakvog sam pričao prilikom čekanja u redu za predaju kukuruza.Kaže da je prezadovoljan i da je traktor spram godina extra.Nahvali ga čovek samo tako ali mu jedina zamerka beše da mu ponekad zafali nedostatak prednje vuče.
 
Imam Volvo BM 814 kojem je u pocetku oranja pukal radilica! :zli: E pa sad me zanima da li neko zna koji bi najbolje motor odgovarao od jedno 170 KS i gde bi se to moglo naci,oznaka motora? Trazio sam po netu,ali ne znam koji motori su dobri i koje god. i da nisu neki lako kvarljivi?
 
Nazad
Vrh