Voda i sistemi napajanja

Ovo je donekle vezano za vodu... Da li neko zna gde ima da se kupi PROMOTOR L 1litra????

20 ml kosta 100 din, dok je 1litra 2000 dinara. Zvao sam provet i neka da prostite glupaca se javila kao da je pitam za raketnu nauku, ko li nju tu smestio, niti zna da li to ima ni sta je to ni cenu nista, ni njihove distributere gde bih to mogao da kupim.
 
PROMOTOR L je zaista odlican vitaminsko mineralni dodatak za sve vrste zivotinja ali i kod mene nazalost je dostupan samo u bocicama po 20 ml.Cena je doduse bila nesto niza (68 din-bocica),ne znam da se nije sta menjalo jer ja sam kupovao u novembru prosle godine...Dajem u vodu kunicima (malim kad ih odvajam od majke a priplodnim 7 dana uzastopno pre pustanja na parenje) . Takodje ih dajem i golubovima (kada su u mitarenju).:ppozdrav:
 
Narucio sam iz Kine niple za vodu 20 komada 12$ nesto malo manje od 1000 din me izaslo da dodje na adresu! razveo sam crevca po kavezu pa cu da vidim kako ce da se pokaze kad ubacim malce u kavez!
 
Pozdrav kolege
Pošto dolazi zima, dosta nas koji kuniće držimo na otvorenom ili poluotvorenom prostoru ima problema sa smrzavanjem vode,neovisno koji sistem koristimo. Prije sam imao pojilice na flašu, a ove godine sam ugradio niple. E sad, kako mi je ovo prva zima da koristim niple, zanima me kako ste riješili ovaj problem. Sve niple su crijevima spojene na jednu kantu od 15L.
Mislio sam kupiti akvarijski grijač od 50/100W i staviti unutra da grije vodu.
Je li tko probao ovako i je li uspjelo?
Hvala :ppozdrav:
 
Nece ti grejac pomoci da se voda ne zaledi u crevima. Negde na youtube-u sam video snimak gde je lik napravio takav sistem sa grejacem ali i sa pumpom pomocu koje cirkulise voda sve vreme. Ako nadjem postavicu.

- - - - - - - - - -

Evo dva snimka gde cirkulise voda i greje se malim grejacem.
 
Nazad
Vrh