Virtemberg Ovce

  • Začetnik teme aleksandar
  • Datum pokretanja
lepe ovce,dobrodosli i zelim uspesano druzenje kod nas na forumu,da nam napisete nesto vise o svojim grlima,broj,poreklo,nacin ishrane,plodnost,mozda i jos koja slika...
 
lepo stado, ali fali im prostora i ne deluju mi da su sjagnjene ( gde je ovan )

prostora ima dovoljno,mozda na slici djeluje kao da ga nema
mladi ovan je sa drugim ovcama (koje su odvojene,zbog jagnjadi)

---------- Poruka napisana u 14:45 ---------- Prethodna poruka je at 14:43 ----------

dobro dosao zemljace naeka je sa srecom
jesu sjagnjene nebi imali protiv za jos koju sliku

da,sada imamo grupu koja se vec pocela janjiti,a slika ce biti,ako se uspijem snaci da ih dodam
 
dobrodosao kolega,ovce su lepe i prostor gde borave takodje,drago mi je da nam stizu novi clanovi u nasu odabranu druzinu
 
danas malo pustio mame u setnju
caarda003.jpg

caarda048.jpg

caarda009.jpg

caarda043.jpg

caarda008.jpg


a ovog derana sam skoro doveo,valjda ce se dobro pokazati
caarda051.jpg
 
drugar mi ga doneo na poslugu iz zrenjanina od nekog odgajivaca,zaboravio sam mu ime. treba i pedigre da mu izvadi,kaze da postoji mogucnost
 
ovce i jagnjad pun pogodak a ovan je jos mlad tako da ima vremena da se jos razraste jesuli se sve ovce izjagnjile i koliko ima blizanaca
 
nisu sve,imam puno mladih koje tek treba da se prvi put jagnje a ovo do sada je odlicno,skoro sve blizne.
ovan je mnogo veci nego sto vam se cini,jako je visok i dugacak,iz kumana je
 
e Dekjai sto se tice toga mirno uziva i vala ima na cemu sta je sve odgojio kad malo bolje razmislim on nije imo normalne jagnjadi sva su bila kako on kaze "van serijska" i odlicna
 
Deki voli kad ima sto bolje jagnjadi na drugim mestima jer onda se i njemu povecavaju sanse da ce imati dobra grla jer moze da bira na vise mesta.
 
Nazad
Vrh