Virtemberg Ovce

  • Začetnik teme aleksandar
  • Datum pokretanja
dok cekamo slike,jedno pitanje kada su vam ovce sjagnjene i primetite da su im papci porasli da bi se trebali rezati,da li to radite ili cekate ipak da se ovca ojagnji pa tek onda
 
e kolege,dok ja uslikam sve ce da se izjagnje i to skoro svaka po dva komada,od cetri ovce tri se obliznile ;)
kanda ovan i nije bio los ali je jadnik zavrsio u pusnici
 
prvo da sve bude u redu , a ako ne budu vecinom dvojke onda dogodine bice, samo strpljivo,pozdrav svima
 
pa vidis Sava,da je to na teritoriji grada Nisa,naravno da bi bilo zainteresovanih ljudi,ali u vecini opstina to je neizvodljivo,zato sto rukovodstvo bas boli uvo za rasni sastav,a i uvek ce se naci po koje jagnje da se oni omaste kad im se prohte,rasa nebitna
 
Ko zna kakva je politika u pitanju,ali kad su vec poceli sa tim mogli bi prema svima biti jednaki,sta bi nama u vojvodini falilo da dobijemo prave ovce i ovnove,i da vratimo i po dva jagnjeta za jednu ovcu?
 
eeeee druze to ce malo teze da ide,pricao mi jedan prijatelj koji je u jednom ovcarskom udruzenju kod nas,to udruzenje je uzelo dva elitna w ovna,mislim da je bas od Miljka,a dogovor je bio takav da oni pripadaju udruzenju,ali da ce pariti ovce kod svih clanova u mestu koji su raspolozeni,svi su se obradovali,medjutim jedan od rukovodioca je medju prvima uzeo ovna i vise od njega nije odlazio,verovatno mu se jako svideo,a drugom se vrlo brzo izgubio trag,verovatno je dat nekome budzovanu takodje,a prica se i da je crko,sirotinja opet ostala kratkih rukava,a placa clanarinu redovno
 
img0193.jpg

Molim malo komentara za ove ovce.
 
Pozdrav,evo i mi smo se registrovali na forum,sad treba pronaci vremena,pa procitati ranije postove :osmeh:...
Sancho,hvala sto si okacio sliku,a clanove koji su komentirali,pozdravljamo...
 
Nazad
Vrh