Video igre sa temom poljoprivrede

Malo da odorem od puta...
3583925e41d33d7b3f6c2366835634f5.jpg
 
Malo da odorem od puta...

Kod mene retko ko radi poljoprivredu,ali ko radi basovako uradi!

- - - - - - - - - -

Igrao sam sa misijama i iskupovao skoro sve velike masine koje su neophodne.Bas mi je glupo,uzeo sam zajam 200 000 i vratio i jos mi ostalo 385 000?!Kupio leli prikolicu zatravu,selo i silazu,najveci plug,tanjiracu,najvecu prskalicu-ne samohodnu,sejalicu od 9 m ...i nakraju isbrisao savegame.
Igram ponovo na hard jacini,ali bez misija i nez varanja pretisnes 3 pa drzis 2!
Sve to da bi simulacija bila sto stvarnija,jer neko ce da ti plati 110 000 € za obranu repu i jos 185 000 € bonus jer si brzo zavrsio?!Aha,kako da ne..
 
Poslednja izmena od urednika:
Подесиш на најтежи ниво, па ћеш видети колико је мизерна зарада код тих послова....а и те мисије су направљене да би се што пре зарадило, јер неко неће да користи читове за новац да би покуповао велику механизацију, па су му дали прилику да ето заради играњем управо у таквим мисијама....а ко хоће да се игла и игла, може да заобиђе управо такве мисије...

Оптум у две различите конфигурације точкова....
qqd7aw.jpg

2uyrh49.jpg
 
Подесиш на најтежи ниво, па ћеш видети колико је мизерна зарада код тих послова....а и те мисије су направљене да би се што пре зарадило, јер неко неће да користи читове за новац да би покуповао велику механизацију, па су му дали прилику да ето заради играњем управо у таквим мисијама....а ко хоће да се игла и игла, може да заобиђе управо такве мисије...

Оптум у две различите конфигурације точкова....

Ma podeseno na hard,bez pomoci za gorivo,hranu za svinje,vodu,seme...Sve moras da doteras kuci.Gorivo podeseno na normal kao i prljanje masina...I opet sam zaradio gorepomenutu sumu radeci misije...
Sada igram bez misija.Sve sam prodao i kupio sejalicu od 9 m za zito,najveci plug i ostao mi je onaj plavi new holand koji dobijes na pocetku,kombajn onaj prvi i heder..
200 000 minus u banci uzet...
 
Poslednja izmena od urednika:
Moj (neuspjeli) pokušaj da se Case Steiger 620 isporuči nekome u divljinama Sibira, kao što vidite teško ide jer je prikolica jako niska pa zapinje.


Igra je Spintires, nije baš poljoprivrednog karaktera ali ima jako mnogo traktora u njoj i pravo je uživanje prevoziti drva sa njima po blatnjavim putevima Rusije.
 
Zombie, na kojem operativnom sistemu igras? Ja sam na 8.1 skido nekoliko verzija sa raznih torenta ali mi za 10min igre zakuje i izbaci.
 
Zombi, ja skinuo ali nesto nije u redu, nemogu da otvorim fajl koji sam skinuo.
 
Novi snimak i novi pokušaj spasilačke misije, valjda će ovaj put da uspije, uzeo sam ZIL-135.

[video=youtube_share;1WxhvjJCk4g]https://youtu.be/1WxhvjJCk4g[/video]
 
Jel radio neko silazu? Ja ne znam gde da kipujem...ako moze pomoc,hvala.

Послато са GT-N7100 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh