Video igre sa temom poljoprivrede

Treba to komp da podrzava.. Mene zeza samo graficka, 512 mi je, a gledao sam da treba minimum 1gb.. Nije mi mnogo 30 evra, ali mnogo ako ce da mi secka dok igram..
 
Probaj i update drivera za graficku

Послато са Lenovo A536 уз помоћ Тапатока
 
Ja igram na laptopu s 512 mb rama. Samo najnoviji drajveri i gas

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Мало се пикао ФС17....имплементирал ису подоста ствари од модера из 15це и за сада ми се игра допада...
258v437.jpg

Ово са гумама ми је пун погодак, да се исте деформишу под тежином...
 
Poslednja izmena:
Jedan savet kako da ubrzate kombajniranje, Ukljucite tempomat na 3 i drzite 2 na tastaturi. Javite utiske!
 
Могућа промена семена само при пуњењу. Значи мораш отићи до оних џамбо врећа и онда када пуниш сејалицу изабереш које семе да се напуни или пак допуни...полако постаје симулатор са неким стварима....
 
I kakvi su utisci?
Jedino sto je po meni mala mana, nikad da poboljsaju malo zemljiste kad se radi, da to malo realnije izgleda, nego uvek isto.
 
Dosadna igrica, minimalne promjene naspram zadnja 3 izdanja. Izbor mehanizacije ocajan. Sumu ne mozes da radis, nema sanse. Sve moguce komande krana, stabilizatora i slicno su na misu. Izvozam se po stolu dok utovarim jedan trupac. Nema vitla nit ista. Izbor samo 2 mape, koje nisu cemu. Njive rastrkane i male. Na 2013 daleko bolje mape. Mlate paru na lickanju. Ni izbor modova nije cemu. Treba sacekat jedno godinu da bi bilo nesto.

WwIvISJ.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh