Video igre sa temom poljoprivrede

а што би играо америчку мапу, када је руска много боље одрађена...Има више дрвета, а то ти треба ако хоћеш у старту да купиш модерну механизацију...сеча шума...
 
Данашњи послић...К-700А на делу са неким руским плугом, равњаком...
nqs011.jpg
2z4h4zo.jpg
 
Decki imam problem, već sam skinuo par mapa i kada ih hocu probati pokrenem sve, ali stalno učitava igru, nikako da se pokaze start? U čemu je problem? Ja iskreno ne znam, sve modove potrebne za mapu imam!
 
Tonchi, pusti ga jedno 15 min da ucita.. Treba mu vremena.. I kod mene je tako, ja ukljucim da se ucitava i odem da ispusim jednu i kad se vratim, ono ucitalo. Ako nece ni posle 10-15 min, onda ALT+F4 i brisi mapu, jer nema smisla...
 
Ako imas prvu verziju fs15 bez 'osvezavanja' ili update-a onda nece neke mape da rade. Tako je i meni bilo, sad sam instalirao gold edition i sve mape rade bez problema.
 
Ljudi pravio novi windowsi fs2015 sada nece da mi radi.stavio directx i neki hotfix i drivere imam nvidia gforce 210 nece pa nece evo i slika ima li neko neku ideju
ovo sam resio

a ovo nema sanse ni sa njihovim savetom da napomenem zvuk normalno

moze pomoc
 
Холанд сделан в России....са додатим оптерећењем добова, које зависи од културе која се ради, тако да рецимо у житу не иде брже од 4км/ч, јер се загуши.....
2vmbiux.jpg
 
Малко се играо у фотошопу....треба још неке ствари да прокљувим како да ми све што накнадно одрадим има оштрину. Ни ово не изгледа за сада лоше, ал иувек може боље...
jfk86f.jpg
28i6byu.jpg
 
Направио сам скрипту за пригуешње звукова у кабинама трактора, тј. модификовао сам постојећу, како би радила на свим врстама трактора, такође сам модификовао исту за пригушење звука у кабини од комбјана, па ако је неко заинтересован могу му за одређене модове одратити та пригушења. Сад ћу покушати да уради скрипту за пригушење звука од прикључних машина....за то ће м итребати времена много више, јер морам да је пишем у потпуности...
 
Nazad
Vrh