Video igre sa temom poljoprivrede

mixer87kac купи пс4 шта се зезаш око компјутера. Велики тв и онда је добро.
Eto već ima dosta odgovora. Kompjuter mi je već povezan sa tv-om zbog filmova. Ali svakako ne volim da igram na tako velikim ekranima, filmovi ok ali igre nisam baš fan. Što se tiče konkretno FS22, mislim da na konzolama ne možeš da skidaš modove. Takva kakva je igrica, to ti je to. Na kompu otvoriš save fajlove u notepad-u i napišeš šta hoćeš, to na konzoli ne može...
Na konzolama sam voleo da igram najviše igre iz prvog ili trećeg lica - na primer batman sam igrao dosta na konzoli to je iz trećeg lica gde vidiš svog igrača. Razne pucačine iz prvog lica gde vidiš samo ruke i tako...
I naravno fudbal na konzoli to obavezno...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Eto već ima dosta odgovora. Kompjuter mi je već povezan sa tv-om zbog filmova. Ali svakako ne volim da igram na tako velikim ekranima, filmovi ok ali igre nisam baš fan. Što se tiče konkretno FS22, mislim da na konzolama ne možeš da skidaš modove. Takva kakva je igrica, to ti je to. Na kompu otvoriš save fajlove u notepad-u i napišeš šta hoćeš, to na konzoli ne može...
Na konzolama sam voleo da igram najviše igre iz prvog ili trećeg lica - na primer batman sam igrao dosta na konzoli to je iz trećeg lica gde vidiš svog igrača. Razne pucačine iz prvog lica gde vidiš samo ruke i tako...
I naravno fudbal na konzoli to obavezno...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
На оригинал игрици можеш да скидаш модове наравно,имаш их ненормално много. преко 100 мапа,а механизацију скоро све што замислиш. На фс 21 је било до изласка 22 све.На 22 још допуњују али има и превише.
 
Uspeo sam nekako na hdd da ubacim 10-ku ali kad klikneš nešto treba 20 sekundi da se nešto desi. Imam dva hdd-a i sad sam ubacio ssd i na njega 10-ku. Mislim da će biti ok...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Биће, јер ССД инстант ради, за разлику од ХДД, који ако се ништа не покреће у позадини стоји, па када кликнеш на нешто њему треба времена, плус имају мали кеш обично око 16МБ макс а то је за вин 10 мало....

Иначе вин10 је далеко бољи од седмице, ја који сам био присталица седмице, када сам прешао онако ајд да пробам десетку пре пар година, више се врно нисам на њу...једнсотавно напреднији систем са мноштвом побољшања и оптимизација...е сад што тражи нове копненте то је друга прича да би то лепо радило....и РАМ меморије доста...8ГБ минимум, оптимум јој је 16ГБ, а све ради процеса у позадини да би што глаткије радила....
 
Пази
На оригинал игрици можеш да скидаш модове наравно,имаш их ненормално много. преко 100 мапа,а механизацију скоро све што замислиш. На фс 21 је било до изласка 22 све.На 22 још допуњују али има и превише.
Види вако Z ;) све то стоји, да ако имаш орг игру можеш да скинеш модове предвиђене за конзолу, али опет с друге стране, имаш далеко више модова за ПС верзију игре, плус не мораш да је плаћаш, ради пиратска сасвим ок и када изађе нека нова верзија исте нађе се за 4-5 дана код пирата...другабитна ствар је да неке ствари немаш на конзоли а то јереализам ако играмо ФС22...то ПС играчи имају јер се катве ствари не могу урадити на конзолама...а к овол иреално ПС је идеалан...

ПС: ево урпаво гледам на једном од модерских сајтова изађао је мод реалистичан сејалица...значи сејеш пшеницу, немреш више на само једно слово да промениш врсту семена у њој и да оно остане исто...мораш да купиш други тип семена, ко у стварности...а то малко повећева реалност игре...јер се зајебацаш око набавке истог...и слично...
 
Биће, јер ССД инстант ради, за разлику од ХДД, који ако се ништа не покреће у позадини стоји, па када кликнеш на нешто њему треба времена, плус имају мали кеш обично око 16МБ макс а то је за вин 10 мало....

Иначе вин10 је далеко бољи од седмице, ја који сам био присталица седмице, када сам прешао онако ајд да пробам десетку пре пар година, више се врно нисам на њу...једнсотавно напреднији систем са мноштвом побољшања и оптимизација...е сад што тражи нове копненте то је друга прича да би то лепо радило....и РАМ меморије доста...8ГБ минимум, оптимум јој је 16ГБ, а све ради процеса у позадини да би што глаткије радила....
Probao, radi sve u fullu...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
FS21 imam original, i igrao sam malo neko vreme, ovaj FS22 video samo trejler za igricu, i svidele su mi se inovacije koje su odradili, mada i da hocu da igram ne mogu, vrisnula mi kartica pre par dana (samo sto je izasla iz garantnog roka), tako da se sad mlatim na starom kompu kupljenim 2008 god.
 
Потшо се ништа не ради ових апр дана услед нам дивног времена, данаске мало решио да се играм са изгледом соје у игри...Знате ви гејмери да она изгелда када никне без редова, ко да је сејана житном сејалицом, а не јелте овим кукурузним чији су редови на 50 или 70цм...За сада то овако изгледа има ту још посла, али мислим да ћу у наредном периоду лошег времена успети да све то фино спакујем да што реалније изгледа...
fs-Screen-2023-04-03-11-17-30.png

fs-Screen-2023-04-03-11-18-01.png


Једино што ме мучи је то да када комбајн скине исту, не остају редови стабљика већ су то редови како их је Џајантс програмирао...то је остало да видим шта треба да се дорађује и онда ће овај усев бити порпилично што се тиче изгелда реалан...једино што нисам у могучности да текстуре побољшам то је још увек за мене нуклеарна физика...
 
Заборавих да окачим потребан фајл који је измењен:

он се зове soybean.xml а место његовог боравка што би се рекло је код мене:
gale1-SSD (M)/New Folder/Farming Simulator 22/data/foliage/soybean

све што треба да се уради је да се овај soybean.xml фајл прекопира у фолдер soybean и да се soybean.xml замени са овим новим који сам направио.

ПС: Место игре код вас зависи од броја дискова/партиција истих, али је поступак исти за све када се нађе место где је инсалирана...

Као што рекох за сада толико од мене, када решим и остале ситнице биће надоградња овог .xml фајла...а можда и успем да из ФС19 пребацим изглед биљака, па да буду још реалније....за сада толико од мене
 
Lepo zamišljeno samo mislim da je bolje da si odradio to kao opciju da se ubaci u mod mapu jer ovako se gubi mogućnost mp igre. Ili grešim?
 
Колико ми је познато ако неко хоће да игар МП све што треба да уради је да и он убаци фајл у своју игру и то је то. А исти се истим поступком убацује и у мод мапу. Морам још да рашчвијам неке ситнице, ово је само почетак овог мода, за соју...треба да јој убацим и могућност остављања сламе, као и да се редови виде када се покоси. Али то све отом потом, јер није баш лако све то испрограмирати...
 
Nazad
Vrh