Vesti i obaveštenja


Stvarno nisam znao u kakvu temu ovo da ubacim.Slikano prošle nedelje na putu Ilandž -Janošik .
Bačeno pored puta ,takvu gamad treba u zatvor.
 
Mozda je nekom pobegla ne vidim tragove da je neko doneo traktorom ili kolima:sta: no iako je tako sramota pored toliko ovih koji kao odnose besplatno za AZIL.
 
Na izlasku iz bavanista prema pancevu isto tako je baceno malo tele,u jarku pored puta,kad sam video kad nisam se slogirao.
 
Nesto slicno sam umao u njivi u razoru posto sam napravio dubok razor pored puta jer stalno gaze njivu tako su mi se mestani zahvalili
 
Zoki je u pravu ja sam je osmotrio izbliza,po mojoj proceni uginula je na prašenju pa su je skotovi dovukli do pored puta .
 
Ministar poljoprivrede Dušan Petrović potpisao je danas ugovore sa gradonačelnicima na osnovu kojih će u naredna četiri meseca biti urađeno 830 kilometara poljskih puteva. Time će 35.000 poljoprivrednih gazdinstava dobiti lakši pristup svojim parcelama u 46 gradova Srbije.
 
Ministar poljoprivrede Dušan Petrović potpisao je danas ugovore sa gradonačelnicima na osnovu kojih će u naredna četiri meseca biti urađeno 830 kilometara poljskih puteva. Time će 35.000 poljoprivrednih gazdinstava dobiti lakši pristup svojim parcelama u 46 gradova Srbije.
Bravo, bravisimo !!!
 
Ajd što je manje i nije problem ako dodaju još i za jesen.Problem je u tome što je iole ozbiljniji poljoprivrednik već kupio naftu,seme i đubrivo.Na koji način će onda on dobiti pomoć države?Ili možda pomoć njemu i ne treba kada je mogao sve da kupi?
E ja sam recimo kupio i svo seme ,đubrivo i dosta nafte.Gro stvari sam kupio tj. zadužio u nekom vidu(evri,roba) jer nisam znao da će im pasti na pamet da ovako subvencionišu.I na koji način će sad oni meni pomoći?
 
Nazad
Vrh