Vertical tillage - obrada bez prevrtanja

Kod mene ne piče narodnjaci nigde,al ni jedni,ni naši,ni vaši,SAMO AS FM :ppozdrav: i kod dece u sobi risiver hvata samo tu stanicu :haha:
 
Ja,mučenik, na mom 539 nemam muziku pa moram sam da pevam.Kad krenem od Mitra Mirića,pa Miroslava ,pa Ane...a oko mene se okupe sve ptice iz okoline i samo trepću,o miševima da ne pričam,a meni milina.Da može da me čuje moja pokojna baba,gde bi mi bio kraj.

Kad bi covek mogao 10 puta da se zahvali na tvoju poruku...bas si zvrndov..
 
Kukuruziste jedno potanjirano a danas razriveno,podriveno,razburlano nek nazove kako ko hoce....:ppozdrav:

14xksxu.jpg


2rmvy0y.jpg
 
Moze li taj agromerkurov podrivac ici na 50cm?
Jel ces u prolece tanjirati ili setvospremac?
 
Kukuruziste jedno potanjirano a danas razriveno,podriveno,razburlano nek nazove kako ko hoce....:ppozdrav:

I ja sam danas isto radio tanjirana kukuruzista. Nisam slikao ali cu napraviti nekoliko slika cim vremenske prilike dozvole da se nastave radovi. Dubina je bila 30-35 cm jer dublje nisam mogao da spustim zbog jezeva koji bi se zalepili jer je zemlja blatnjava. Na ovu dubinu jezevi pomalo dodiruju zemlju ali ne mogu da zatrpaju kanal koji ostavljaju radni organi u zadnjem redu pa ostaju kanalcici.

- - - - - - - - - -

Jel ces u prolece tanjirati ili setvospremac?

Na parceli koju je postavio Rabadzija bez ikakvih problema prolazi setvospremac u prolece. Od zetvenih ostataka koje trenutno vidis na povrsini do proleca ce pola nestati.
 
Nazad
Vrh