Veštačko đubrivo

mladen87

Član
Učlanjen(a)
3 Okt 2010
Poruka
1.952
Ja sam koristio prosle godine njihov kan,dobar je,bez prasine,krupan,20% leti sire od eliksirove ureje!

MIRBAN

Član
Učlanjen(a)
22 Avg 2016
Poruka
1.406
Ovo što pišete je mađarski Genezis. Ja sam pitao za američki Genesis AG. Da li neko zna nešto o tome. Video sam na snimcima da imaju mnogo što šta.

Učlanjen(a)
21 Avg 2013
Poruka
4.585
Odlicna je,to je Ruska urea,samo je Elixir preciscava i pakuje. Ja je koristim zadnje 3 godine i odlicna je.

Petar 90

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2010
Poruka
4.400
Sto se mog kraja tice,bolja od svih na trzistu.... lincer ima grudve i prasinu,pancevo nisam probao,a rusku od 25kg koristim vec pad godina i uvek je super

aca74

Član
Učlanjen(a)
30 Jan 2009
Poruka
2.508
Maticu al pare bi potrošio. Pa onda evro nije ista cena :riba:.
Svakako svaka godina priča za sebe. Kod cmane urea 33,5 u maloprodaji. Nema pametovanja, samo rad.

milan89

Član
Učlanjen(a)
10 Nov 2008
Poruka
674
Radio sam ove godine sa elixir i malo pakovanje i dzambo vrece i kutina i ruska koju pakuje Promist.. Promist najgori pun prasine, sitni stvrdnuti grumencici,katastrofa.. elixir mali dzakovi odlicni, ali zato dzambo vrece haos, koja god je stajala napolje u fabrici i unutra zelen najlon od vode i kisnula ta je kao i promistova dok koja nema tragova da je kisnula ta je dobra.. Kutina standardno dobra..

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
13.302
Ne fali ruskoj nista. Ja sam pravio oglede pola Kutina, pola elixir (ruska) i meni to sve isto. Po meni ne bacajte pare na skuplju ureu. Kod NPK mozemo pricati o kvalitetu vec.

Petar 90

Član
Učlanjen(a)
10 Dec 2010
Poruka
4.400
Eliksir na prezentaciji pre koji dan pricao dosta o kvalitetu njiihovih djubriva,kopiranju yare i startnom djubrivu.... je l probao neko nesto,iskustva?

Vrh