Vaši sajtovi čija je tematika poljoprivreda

Ja sam učestvovala u izradi sajta www.coing.rs :cool: - tako da znam da je to firma koja se bavi projektovanjem agroindustrijskih kompleksa npr.:

Silosi, podna skladišta, farme...

uostalom ako vas interesuje ta tema pogledajte sajt :D

Toliko od mene!! A da znam i za još jedan odličan www.poljoinfo.com ::namigivanje::
 
brane je napisao(la):
Volio bih da pogledate moj skromni sajt na www.farmakoza.biz i da posaljete svoje komentare

@ brane
Funkcioniše sajt kao švajcarski sat tj. sir :ppozdrav:

Koza je sirotinjska majka, krava sirotinje !!!
Odlično zamišljen i lepo izveden prikaz farme koza. Još samo nedostaje meketanje i prijatan miris - pa da ugođaj bude kao na krsnoj, domaćinskoj Slavi.
Meni koze BAŠ lepo mirišu... Pitanje je ukusa, tj. čula mirisa: koji oni imaju aromatični utisak o meni ili Vama!?
:D
 
Sajt je osmišljen kao mesto na kom će se sakupljati i prezentovati informacije vezane za sredstava neophodna za poljoprivrednu proizvodnju. U dve reči agrobiznis informacije.
 
Mogu samo reći da za sajtove je najbolje uzimati top level domene, a ne ove domaće. Znači .com .net, .org.
 
www.vocnjak.com

Inače sam u IT branši ali sam nasledio voćnjak od 4 lanca, pa sam rešio da udarim jeftinu reklamu - za 10$ godišnje nek me svet gleda ::super::
Sajt je posvećen voćnjaku, znači asortiman, kraći istorijat, sličice i par zanimljivih linkova...
 
Nije sajt, ali je simmpa slika

Arbeitsweise_Zweitakt.gif
 
Nazad
Vrh