Utovarivač bala

torpedo je napisao(la):
5k4qj5.jpg

Evo jedan ručni rad mada po "licenci" majevice sa nekim poboljsanjima, ima hidro klip kojim menja visinu transportera.
Ceni oko 2000e imam i br. telefona.
jel taj možda iz firme botoš iz ade ili mola isti kao moj samo što je sužen
 
video sam takav ali maltene unisten ovde u konbinatu,pa razmisljam dali da ga uzmem?
Post je spojen: [time]1298140731[/time]
_________________________________________________
koja je cena toga?
 
rođak je kupio takav utovarivač od člana Tibor za 800 eur pre jedno godinu i po već je dve sezone odradio bez veći problema
 
kakvih crnih 2000e onda je bolje kupiti prednji utovarinac i rolopresu i nema vise krive kicme i samo ::suncanje:: :ppozdrav:
 
Za 2000e kupiš presu za koju zakačiš prikolicu i sa par izvarenih cevki napraviš tunel kuda će presa da gura bale u prikolicu. ::namigivanje::
 
cukaneca je napisao(la):
Za 2000e kupiš presu za koju zakačiš prikolicu i sa par izvarenih cevki napraviš tunel kuda će presa da gura bale u prikolicu. ::namigivanje::

i posle odredjenog vremena otkines presu
 
e drustvo postoji katapult za malu presu koji neopterecuje klip to je jedan levator gumena beskonacna traka koja se jako brzo vrti da bi bala imala dobar grip pogono je hidro motor moze da je tera hidraulik od traktora a moze da se na presu montira pumpa i rezervoar za ulje prakticno bale lete u prikolicu on balu preuzima cim izadje iz tunele padne na traku i leti u prikolicu jedan covek stigne da sadene super sprava
 
jedan kod nas pao sa prikolice i slomio ruku kad ga je bala pogodila,vozac se malo igrao sa katapultom
 
lovac luka je napisao(la):
e drustvo postoji katapult za malu presu koji neopterecuje klip to je jedan levator gumena beskonacna traka koja se jako brzo vrti da bi bala imala dobar grip pogono je hidro motor moze da je tera hidraulik od traktora a moze da se na presu montira pumpa i rezervoar za ulje prakticno bale lete u prikolicu on balu preuzima cim izadje iz tunele padne na traku i leti u prikolicu jedan covek stigne da sadene super sprava
Neznam kako će 400-500 bali na sat da sadene?
 
Nazad
Vrh