Uski pogonski točkovi

A kakav je problem sa isporukom, nemaju na lageru traktore? Koliko treba da se ceka jel kupovao skoro ?
Vidim na fejsbuku da se fino prodaju ti sa novom maskom...
 
Nema neke teme.
U potrazi sam za distancerima za traktor.
Trenutno imam distancere 5cm debljine od livemog materijala oni se srafe na glavcinu a u njih su utisnuti brezoni i na te brezone se srafi felna.

Sad u ponudi imam pravojene distancere koji bi bili debljine 7cm ali do glavcine ide plocevina 10mm debljine na nju se vari cev 50mm debljine i poet plocevina 10mm debljine.

Da li su takvi distanceri dovoljno jaki da nose traktor 4.5t i tereta do skoro 2t.
 
Koja dimenzija zadnjih guma je najbolja za Armatrac 1054,a da radi sve poslove?

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
Po meni 380/85/38.ali to ide malo teze,a ako se kupuje nov traktor kod nekih zastupnika i nemoguce.
 
Ma imam i ravnog betona, samo mi se ne daje ta lova.😂
Razmišljam o onoj konstrukciji na koju se vješaju svinje i o nekom flašencugu...
 
Uz pomoc trakupa zamenim zadnje tockove za 10 min, nas dvojica. Izuzetno korisna sprava. Prednje malo duze jer nemam predju hidrauliku.
 
Ja imam jaku dizalicu pa stavim pod svaki kraj traktora i mjenjam točak po točak. Ako je malo jači viličar, prednji kraj se može i s njim podić.
 
Jel smo dosli do toga da zamena točkova traktora treba da bude kao pit stop u F1? Dizalica pod svaki točak i zamenu se točkovi za sat vremena opušteno. Usput se malo pregleda prednji trap,spone, zadnji kraj,sve ono što ne može da se vidi dok su točkovi na traktoru.
 
Ja sve obavim uz pomoć radioničke dizalice platforme, jedne klocne na njoj, cevke od 1+m i to u pociglanom dvorištu. Lagano sam za sat vremena sva 4 točka. Dok sam na o ruk odvrćao, tad sam sve radio za sat i po.
 
Nazad
Vrh