Ursus

Ja sam bio msm u Aprilu kad su one kise bile, vasar je bio bas los pa nisam imao mnogo izbora, ti si prosao bas povoljno s' obzirom na stanje.
Davao mi neki ciga do duse za 500 dindzi ali nisam smeo da uzmem, bio je izubijan i pun zemlje.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
To bi trebalo da je ovo.
Kao sto kolege rekose regulator pritiska - ris ventil.
Zasto ga menjas?
Odgovara ti od bilo cega, ne mora biti fizicki isti, mozes potraziti na otpadu od nekog kamiona ili slicno, ne bi trebao biti skuplji od 2-3 crvene ispravan.
Skoro sam uzeo u Rumi na vaseru polovan Petoletkin za Imt, 20e placen.
Na vrhu imas vijak koji je osiguran maticom na njemu nastelujes pritisak...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ne menjam ga... Nemam ga na traktoru još od kako je kupljen on ga nema.... I boca stoji otvorena sa krpicom nabijenom u navoju boce... Pa rekoh ako je već moguće da se kupi zašto da stoji boca otvorena....
Bilo kako bilo.. Da li je možda neko od forumaša pokušao da stavi sat pritiska ulja i senzor na isti holender i da li je moguće da se takav holender kupi ili bi trebao neko na strug da ga napravi??

Poslato sa RMO-NX1 pomoću Tapatoka
 
Ja sam bio msm u Aprilu kad su one kise bile, vasar je bio bas los pa nisam imao mnogo izbora, ti si prosao bas povoljno s' obzirom na stanje.
Davao mi neki ciga do duse za 500 dindzi ali nisam smeo da uzmem, bio je izubijan i pun zemlje.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Koje godine su bile kise u aprilu

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh