Uređivanje profila na poljoinfo forumu.

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
7.640
Posle izvesnog vremena namešten je prilagođeni profila na poljoinfo forumu. U sklopu proširenih mogućnosti će se moći ubaciti mnogo više informacija o sebi, kao i slike i snimci sa You tube.

Pogled na primer moga profila

Dole su i dve slike koje daju opšta uputsva, gde se nalaze linkovi i način na koji trebate da odobrite prilagođeni profil za objavljivanje.

Sva dodatna pitanja možete postaviti u ovoj temi ili mi poslati privatnu poruku.

nettoo

Novajlija
Učlanjen(a)
5 Maj 2009
Poruka
8
Kako da izbrisem prikaz e-mail adrese na forumu?
Chekirao sam polje za to, al' mi ga opet prikazuje.

Dejann

Član
Učlanjen(a)
23 Nov 2009
Poruka
466
ja imam jedan problem ne mogu jednu sliku da postavim za profil sliku , a drugu bilo koju sliku da postavim ono se postavlja a ta slika nece da se postavi :sta:

robert

Član
Učlanjen(a)
19 Dec 2010
Poruka
619
imam problem,kad pisem tekst ne mogu da ubacim smajli,i kad citam komentare i ako taj neko ko je napisao komentar stavi smajli ja taj smajli ne vidim samo ostane prazno,i nemam onu opciju postavi sliku.sta tu nije dobro podeseno?

branko

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16 Mar 2008
Poruka
8.316
vajska je napisao(la):
Da li bi mogao promeniti korisnicko ime vajska u neko drugo?
Možeš promeniti, ali onda se tvoj nalog mora ponovo odobriti.
Ako to uradiš u narednih pola sata, odmah će biti i odobren.

Nikola.KV

Novajlija
Učlanjen(a)
30 Jan 2010
Poruka
2.747
Nestizu mi obavestenja na mail o novim odgovorima na teme koje pratim.Sta moze da bude razlog?do pre par dana su stizala.

banatski

Član
Učlanjen(a)
23 Jan 2009
Poruka
225
Moze li mi neko reci kako da postavim avatar u svom profilu?! Mozda postoji mogucnost, ali je ja ne vidim...

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
27.987
Sliku morate urediti na 2 mesta a to su Avatar i Slika profila.Smajlić mi nije zadavao takav problem tako da ne znam.

Vrh