Unutrašnjost štala

komer

Član
Učlanjen(a)
6 Jan 2014
Poruka
143
Imaš kakav link,kod nad nema ispod 20e..

dejan.m

Član
Učlanjen(a)
23 Nov 2014
Poruka
64
Није то скупо са епокси смолом,код мене је дужина јасала 17 метара, по тој цијени није нека ставка ако је 2.5€ квадрат

komer

Član
Učlanjen(a)
6 Jan 2014
Poruka
143
Ratko koji je razmak izmedju zelenih stupova?te koja je visina?

Poslednja izmena od urednika:

dejan.m

Član
Učlanjen(a)
23 Nov 2014
Poruka
64
Занима ме дали неко има искуства са изградњом јаме за осоку за шталу краве су питању.Направио сам шталу за 15 крава,треба да урадим јаму па ме интресују идеје за јаму.

gromil

Član
Učlanjen(a)
5 Avg 2014
Poruka
376
Ako hoces da je ne moras prazniti cesto onda je napravi sto vecu, obavezno ostavi dovoljno velik otvor da mozes ubaciti mikser jer se odozgo uhvati kora kojoj nemozes nista bez miksanja.

necailaza

Član
Učlanjen(a)
7 Avg 2014
Poruka
61
Pozdrav svima. Potrebna mi je informacija kolika je okvirna cena stale na sprat? Dimenzije su 18mx10m. Stala je sazidana osamdesetih godina i koriscena je za tov junadi u prizemlju i tov pilica na spratu. Zadnjih 15 godina se ne koristi za tov. Htela bih da je prodam ali ne znam kolika je neka okvirna cena koju bi mogla da trazim za nju? Ako ima neko da mi pomogne bila bih mu zahvalna.

goranpejcic

Član
Učlanjen(a)
27 Jan 2010
Poruka
357
Ako bi neko sad hteo da je zida ne bi mogo ni za 20 000 eura to da uradi.
Ako neko hoce da proda staru ne verujem da moze dobiti ni dve.
Zavisi mnogo od stanja same zgrade, od povrsine zemljista koje ide uz nju, od lokacije,
tj. od toga da li nekome treba iz blize okoline pre svega....

Bolju procenu ce dati neka agencija za promet nekretninama,

dejan_americ

Član
Učlanjen(a)
12 Mar 2012
Poruka
421
Изађе неких 20ак% јефтиније са лимом(са филцом)...отприлике је цена црепа и лима са филцом ту негде...континентал је око 80рсд иде их 12 у квадрат,а лим са филцом је од 930до960рсд зависи како где,па му дође да је уштеда у подконструкцији(грађи) и евентуално у дневницама јер се брже уради са лимом.

Polkic_98

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2017
Poruka
327
Izgleda savrseno, ovo je san svakog malog proizvodjaca.
Kako je reseno izdjubravanje?

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka

Učlanjen(a)
4 Maj 2010
Poruka
1.410
Ostavljen je kanal za traku sa lopaticama, do jeseni bi trebala da bude ugradjena. To i sistem za mužu je ostao da se uradi. I mi smo se dugo lomili da li graditi ili ne, i prelomili smo i uradili. Dosta lakše se radi i grlima je neuporedivo bolja mikroklima.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Polkic_98

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2017
Poruka
327
Koliko okvirno kosta da se uradi ovakav objekat za tih 11 grla?
Dali i na drugoj strani imas u planu da uradis isto vezove za grla ili si namenski ostavio za smestaj sena?

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka

Vrh