Univerzal

5af475a10cc9dd46fa5a652e764e812c.jpg


Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Moja mašina :)
Univerzal 533 dt

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Ljudi,interesuje me ima li negde da se nadje ceo prednji most od 445 DT sve sa kardanom i izlazom iz menjaca..Koja je cena za ove delove,posto planiram da prepravim obican 445 74' godiste na duplaka.
 
koliko konjskih snaga ima utb651m

ludi naučnik rakovica 76 je imala prednji most od univerzala 651m ja sam ga imao tj moji su ga kupili 76 godine novog i za to godište traktor je perfektan kabina velika grejanje prednja vuča meni je u zadnje vreme služio za transport po blatu ili kad je loša jesen jer sa njim se nećeš zaglaviti ma kakav da si vozač inače licenca je uzeta od fijata ako nekog nešto interesuje oko tog traktora mogu ceo referat da napravim jer imam uputstva i katalog od njega


Postovanje, interesuje me koliko ima konja utb 651m??? kakva je vuca, koliko ima bryina napred nazad??? hvala unapred POZZZ
 
Znate li mozda koliki put predje, pri jednom okretu kardana. Ne uspeva mi da nadjem ikakvu dokumentaciju.
 
Sigurnosni ventil na pumpi jebava verovatno na vecem gasu se ne oseti i ne vidi to poigravanje?
 
Nisam nista proveravao ,zato sto se ranije povremeno desavalo.Sad u spremanju pocelo da ljulja stalno dok ovako stoji.
Nisam probao pod vecim gasom sta se desava,ali mislim da ne ljulja.
 
Prijatelj mi se žali da ga isto tako zeza hidraulika na 445 i da ne može dosta toga da radi zbog cimanja hidraulike. Čistio je filter i opet isto. Probavao je kaže još neke stvari i ništa. Kupio je i novu pumpu ali nije je još zamenio.
Da li ima neko da je rešio ovo?
Kako ja vidim to im je neka fabrička mana zato što se to kod mnogih ako ne i svih dešava.
Čak je nešto čačko i uspeo da dobije mirnu hidrauliku ali do nekih 1500 obrtaja ali čim tera preko opet cima.
 
Nazad
Vrh