Univerzal

Žana

Novajlija
Učlanjen(a)
6 Nov 2019
Poruka
4
Poštovanje,

Malo je potrajalo, ali smo na kraju našli polovni deo povoljno, pa ako nekome nešto zatreba ovi bukvalno ne znaju šta sve imaju:

gora

Član
Učlanjen(a)
29 Dec 2011
Poruka
103
pozdrav imam problem s univerzala 453 vidi brdo pre nego sto dodje do njega pumpa radjena dizne ventili i opet isto traktor ima nepunih 800sati znaci praznu prikolicu nemoze prvom da vuce ako neko zna stabi moglo da bude bio bi mu zahvalan

mica@

Član
Učlanjen(a)
6 Mar 2013
Poruka
407
Jel ima gde da se nadje univerzalov reduktor sa remenicom za pogon banseka?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

BARBULA

Novajlija
Učlanjen(a)
19 Jan 2015
Poruka
2.055
pozdrav imam problem s univerzala 453 vidi brdo pre nego sto dodje do njega pumpa radjena dizne ventili i opet isto traktor ima nepunih 800sati znaci praznu prikolicu nemoze prvom da vuce ako neko zna stabi moglo da bude bio bi mu zahvalan
Ja sam imao taj problem,radjena je bila pumpa i posle toga je bilo isto kao kod tebe jedva sam sebe vukao a crn dim gurao kao lokomotiva i kad sam vratio pumpu kod majstora ispalo da je problem bio u onom ekscentru i leptiru što napaja glavu gorivom ne znam kako se stručno zove, nije davao dovoljno pritiska iako je bio stavljen nov zamenio ga ponovo i proradio kako treba mislim da se zove transfer glava

mica@

Član
Učlanjen(a)
6 Mar 2013
Poruka
407
Da li ima ko ovakav reduktor?

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Vrh