A nama rekao da je totalom radjeno.🤣
M milovan vrsac Član Učlanjen(a) 21 Avg 2013 Poruka 8.113 Lokacija vrsac Juče u 08:55 #741 A nama rekao da je totalom radjeno.
Maxa Član Učlanjen(a) 13 Feb 2011 Poruka 4.455 Lokacija J a b Juče u 09:45 #742 milovan vrsac je napisao(la): A nama rekao da je totalom radjeno. Kliknite za proširenje... Hahahah, sprdao se
milovan vrsac je napisao(la): A nama rekao da je totalom radjeno. Kliknite za proširenje... Hahahah, sprdao se